Přejít na obsah

Zabiak ŠkodaOctavia.CZ


Doporučené příspěvky

Ty jo díky kluci, to jsem nečekal :palec: .

 

Včera jsem si udělal radost a koupil jsem si RS sedačky :) . Byly teda hustý, špinavé tak, že by jste si na to nesedli, fakt hegeš, ale kůže a všechno v pohodě, neprosezené. Tak jsem je celé vydrhl, vyčistil savem, kůži namazal olivovým olejem a jsou jak nové :(

Až budou v autě hodím fotky :)

Odkaz ke komentáři

kua už. Jsem se rozhodl, že si auto napíšu na sebe, aby mi běžel bonus a nová rz.

No a teď jsem jel to přihlásit a zjistil jsem, že ty kurvy chtěj po mě tu Ekoteroristickou daň, přitom auto je z roku 2000, ale prej má euro 2.

No dobrý prachy mám. A ona, ale to nejde zaplatit tu to musíte někam do píče na václavák :palec: .

Odkaz ke komentáři

Na rodiče přece. No já byl ve Stodůlkách a ona, že se to platí v Junganovce, že ty prachy neplatím jim ale životnímu prostředí a že mi to tam rovnou i zapíšou. Tak jsem dojel domu a kouknu na uřední hodiny a za hodinu zavírají. Tak zase vyrazil tam. Vzal jsem si číslo no a to jsem si řikal, že je to v řiti. 2min před zavíračkou předemnou bylo 10čísel.

Pak to tam začlo skákat jak to ty lidi vzdaly asi a minutu před koncem jsem tam skočil já a byl jsem poslední zákazník.

A dostal jsem fungl novej TP. A pěkné RZ z dobrým číslem. Akorát je pražská takže na mě budou lidi troubit a nebudou mě pouštět :palec:

Odkaz ke komentáři

Díky, hlavně se na nich suprově sedí.

Jinak, už jsem koupil nové zimní gumy Myshelin Alpin 4.

Akorát dodělávám zimní kola, chci je nastříkat protože jsou, už docela hnusné, bohužel je to dost časově náročné.

Takže mám zatím půlku jednoho kola a zima se nebezpečně blíží a času málo. :lool:

Odkaz ke komentáři

Tak tady je první kolo. Výsledek předčil moje očekávání. Dokonalé to není, ale je to hóódně dobrý. :palec:

Fotka nahovno, černý mat a vnitřek červená. Chtěl jsem i ten lem udělat červeně, ale to není možné udělat.

 

Jediné čeho se bojím je jak bude lak odolný.

post-59-1288105519_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Taky jsem mel strach... ve dvou gumarnach mi to nechteli obout ;) udelal jsem tam divadlo, ze jestli to ponici, tak to zaplati, tak rekli, ze si netroufaji. Az v jedny na to byli pripraveni, meli nejaky extra nastavce nebo co, dokonce i na pistoli, aby neposkrabali misto kolem sroubu ;)

Odkaz ke komentáři

Nevím jestli jsem postupoval správně. ;)

 

Takže nejdřív jsem je ubrousil pod vodou několika šmirgly z různou drsností.

Pak jsem dal základní barvu - to si myslím, že není potřeba. Jenže já je měl dost poškrábané tak, aby se ty šrábance zalily.

Pak znovu vybrousit pod vodou a pak jsem dal barvu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...