Přejít na obsah

Urbo - Modrá OI combi


Urbo

Doporučené příspěvky

Tak moje auto je Octavia Combi TDi 2003, původně 66kw. Úpravy probíhají tak nějak neustále podle peněz a nápadů, ale v zásadě jsem příznivce spíš sériového vzhledu, než laminátu apod.

 

Na auto jako první přišly 17" kola Allesio, potom trysky sprint 764, podvozek a nějaká muzika. Letos jsem toho vyměnil víc, takže na autě jsou teď ručně leštěná kola z audi A8 - "zimní kanály", RS interiér s bagama a výhřevem, podvozek s pružinama HR -30/-30 a štelovací přední tlumiče HP. Včera jsme to měřili a podle série je to níž asi o 65 mm. Jinak jsem na autě udělal spoustu ptákovin, jako nastříkání plastů interiéru do stříbrna, plasty v motoru jsou modré, a stříknul jsem podběhy a mřížky masky a předního nárazníku z černé pro změnu do černé :) Takže jsou teď lesklejší. Pak nějaký věci jako chromový kolíčky ve dveřích, odstraněné označení a samolepky, hasící přístroj apod... Myslim, že toho bylo víc, ale teď si zrovna nevzpomínam, tak spíš nahodim nějaký fotky ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

No to mi povídej. :) Ale už mam objednaný na předek pružiny HR -50 místo těch HR -35 co jsou tam teď. Takže by to pak s tim stavitelnym tlumičem mělo bejt TEORETICKY o 9cm dole proti sérii. Ale ze zkušenosti vim, že ty mm u těch pružin jsou spíš jen orientační, tak uvidíme. Zadek teď neřešim, tam se dá vždycky naložit pytel kukuřice, když to chceš složit :palec: Akorát já jsem hrozně omezenej tim, že ty kola jsou 5x112 a musej bejt na podložkách. Je to ET40, ale stejně lezou ven, takže se mi neschovaj do podběhu. Tim pádem můžu snížit jen tak abych si neurval blatníky. Ale podložky už teď taky řešim trochu jiný...

 

Jinak včera jsem si koupil nový mp3 rádio. Je to Pioneer DEH-2120UB se vstupem pro usb a ipod.

post-647-1249400203_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Oktávka nádherná pěkná barva a kolesa tomu dávaj maximální šmrnc :palec: :) :smich:

 

jenom dotaz kde si kupoval ty podložky pod kola a na kolik tě vyšli??

 

Díky moc. Podložky jsem kupoval od nějakýho člověka z Hradce, co je dělá na zakázku. Myslim, že se jmenuje pan Kohout a ten jejich web je nějak podlozky.webs.cz nebo tak nějak. Cena vychází řádově asi 750,- za jednu plus k tomu potřebuješ šrouby za 20,-/ks a potřebuješ jich na celý auto 20. Ale teď to potřebuju udělat jinak, protože by se mi hodily menší. Takže ty přední dam dozadu a na předek objednam menší. Jakej rozměr sháníš podložky? Možná mi pak něco zbude, tak bych ti to nechal levnějc a jsou defakto nový.

Odkaz ke komentáři

Díky moc kluci, fakt to potěší. A nejvíc mě na tom těší, že když jsem dal fotku těch kol, že bych je chtěl na auto, tak na fórech mi 3 lidi napsali, že to může bejt dobrý a asi tak 20 lidí napsalo, že to bude jako poklice a ať je nekupuju. :palec: Dneska jsem rád, že mam svojí hlavu :)

Odkaz ke komentáři

To teda jo. Já na tohle mam asi fakt smůlu. V zimě jsem měnil dveře a stříkal 3 díly a taky jsem přišel na parkoviště a bylo to tam. S tim člověk nic nenadělá, jen to zamrzí. A přitom parkuju každej den za branou a jen jednou za čas spim (a parkuju) jinde než doma. Ale docela se mi to podařilo rozleštit, že na laku to skoro neni vidět, jen je ten blatník trochu promáčklej. :palec:

 

Ale dam sem aspoň pro zlepšení nálady pár fotek z víkendu, co jsem teď vyhrabal.. :)

post-647-1249944655_thumb.jpg

post-647-1249944739_thumb.jpg

post-647-1249944800_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jo a jak je vidět, tak jsem stříknul rámeček masky a přední znak černym lesklym lakem. Zadní znak je stříknutej transparentní černou, takže zezádu vypadá jako kouřově zatmavenej a zboku normálně. Taková ptákovina. Ten rámeček masky byl z minulýho sundavání trochu naprasklej, takže bych ho stejně měnil. Až mě ten černej omrzí, tak koupim zase origo chrom. A na jeden večer jsem udělal tmavý kouřový světla pomocí okenní fólie. Byl jsem zvědavej, jak by to vypadalo a svítilo, ale ta folie se nedá moc dobře nalepit na to vypouklý světlo, takže se tam udělaly bubliny. Blinkry jsem teda ani nezkoušel a fólie po příjezdui zase strhnul, ale hodim sem fotku jak to vypadalo.

post-647-1249945188_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...