Přejít na obsah

Veškeré pojištění; Oleje Castrol/Gulf/MillersOil/Shell/Total, Vif aditiv a ND


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

A přece Novinka

 

TecPlus nahrazuje Formule ULE 5w40, která plní více norem a ještě vám ji nabídneme za lepší cenu

 

 

695*0,93=647 kč pro členy za olej 502/505/505,01 norma! v 5L ;)

 

 

http://www.olejebrno.cz/ule-5w40-5

 

 

osobně Brno, Blansko, síť Uloženka-Olomouc, Hrade, Praha 4, 9, Plzeň, Budějice za +50kč vč dobírky do 15kg obsahu, nebo nejhůř pošta 165 kč vč dobírky ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zase si zopáknu, protože jsem byl dotázan.

 

ANO!

 

pojistíme vám všechno možné, ne jenom auta ;)

 

domácnost na 250 tis vč odpovědnosti za vytopení od 633 Kč

 

pojištění odpovědnosti zaměstnance dle platu a řízení od 494 Kč

 

cestovní i celoroční(od 600 vč odpovědnosti a pojištění zimních sportů)

 

rizikové pojištění-denní odškodný za prac neschopnost, hospitalizaci, pojištění vážných chorob(i rakovina), urazové

 

ale i stavební spoření

 

prostě co jde, v rámci firmy jsme pojistili vrtulník i jachtu na jadranu ;)

 

 

 

JO a Vify jsou pro OC klubáky za 175 kč ;)

Odkaz ke komentáři

A zase jsme pro vás něco připravili

 

Začínáme postupně přidávat i převodové oleje

http://www.olejebrno.cz/prevodove

 

V akci z elit je veškerá chemie CRC

např: 5-56(obdoda WD) 400ml 136 Kč

Brakleen 500ml 76 Kč

Měděná pasta ve spreji 300ml 153 Kč

 

Rozšířili jsem spolupráci s Cebií, takže jsme již prohlížecí místo i pro Allianz a nově nabízíme službu Autotracer prověření vozidla vč ujetých kilometrů-http://www.zkontrolujsiauto.cz/autotracer-o-historii-vozidla

za 375 Kč vč DPH ;)

 

Kolegu jsme tím bohužel nepotěšili, Superb i přes to, že byl v rámci jedné oficiální sitě jako prověřené auto, měl stočeno o 130 tis KM:(

Upraveno uživatelem Jim
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Přišla vám vyšší složenka na pojištění?!

 

Nelibí se vám to!

 

Tak vyplňte formulářa uvidime zda vám nenabídneme lepší cenu.

 

Přijde Vám od nás tato krásná tabulka

 

th_tab_zpsfff021fa.jpg

 

Pomůžeme s přechodem od stávající pojišťovny.

 

Povinné není problém na dálku. Havarijní na dálku jsme omezeni na ALLIANZ, Uniqu, za určitých podmínek ČPP, KOOP.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Uloženka nově 3*v Praze-nová pobočka Argentinská 286/38, Praha 7 - Holešovice

 

dále vás prosím, aby jste u případných objednávek vzali v potaz blížící se svátky, přepravci toho budou mít za chvíli plné zuby-už ted je čp/uloženka masakr při podání

 

 

a bohužel je možné že po vyprodání zásob budeme muset malinko zdražit, vzhledem k € už dodavatelé mění ceny u nově nakupovaných položek :(

Odkaz ke komentáři

tak si dáme malou pojišťovací osvětu, aneb pojištění nemusí být vždy za bambilion

 

Po pár dotazech, jsem si dovolil připravit výtah z nabídky Uniqy na téma Investiční Životní pojištění-riziková varianta:

Klient muž 27 let pojištěn na:

povinná složka "pohřebné" 30tis pojištěné smrti/dožití,

úrazové pojitění 750 tisíc od 0,5%(už vyražené zuby např)

200kč/denně hospitalizace

200kč/denně za prům dobu léčení úrazu.

 

Samozřejmě je tady nespočet variant, nabídek a ještě vám to samozřejmě nabídneme od více pojišťoven. Stačí klasicky se ozvat na: plajner@japl.cz nebo kalkulace@japl.cz.

post-669-0-72634400-1386600198_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak Rapid neprošel na STK. Uvolněná spona před středním dílem výfuku. Je to ještě originál, takže budu muset vyměnit, jinak obal na zadním dílu výfuku je první vrstva již hodně zničená, tak budu muset odstávající přebytky odřezat abych byl minimálně dva roky pojízdný. průměr objímky na trubku před střední díl výfuku náhodou nevíte ? dělají se dva typy. @Lancelot, četl jsem tvůj příspěvek, že jsi také řešil zadní díl výfuku, někdy 202x. Již jsi měnil ? Nesvítí nám jedna dioda ve třetím brzdovém světle- řešil jste někdo opravu ? je to za zadním sklem a mám takové tušení, že se jedná o led.
    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
×
×
  • Vytvořit...