Přejít na obsah

Brzdy OII RS


Doporučené příspěvky

Neviem mi niekto poradit ohladne slabeho ucinku brzd OII RS. Auto je povodne standardna OII MR07 a po prestavbe na RS. Podla ETKY ma RSo iny hlavny brzdovy valec, moze to byt v nom ?

 

Standardne veci ako vymenu brzdovej kapaliny a odvzdusnenie som uz absolvoval.

Urobim vymenu ale nerad by som to robil zbytocne vhladom na cenu valca

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Tak som nakoniec vymenil brzdovy valec aj s posilovacom a konecne to brzdi ako ma :palec:

 

Keby ste to niekto riesili tak je to nutne pokial maju RS brzdy brzdit riadne aj na inej motorizacii ako je 2.0 - je to podla vykonu motora v spolupraci s posilovacom. Neskusal som namontovat novy brzdovy valec na povodny posilovac ale myslim ze by to nepomohlo.

 

Zaver je taky ze to konecne brzdi ako sa slusi a ak vyriesim aj nastavenie ABS tak brzdy budu ostre ako ziletke :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

super dakujem za rychlu odpoved...

Este by ma zaujmalo preco pani v MB zvolili "opacny" trend teda zmensovania a ztensovania kotucov... :(

A aby sme to mali kompletne aj ked je to sekcia brzdy RS verim ze mi bude odpustene ak sa opytam aj ci sa take nieco

dialo pri 140 konovej verzii... tam su vpredu vzdy 288x25 a vzadu bud CII41 260x12 alebo 255x10 (v zavislosti vraj od vybavy...) pripadne este nieco ine na novsich MR? Z toho mi vyplyva ze upgrade z 260x12 na 286x12 by mal byt len otazkou kotuca a drziaka strmena...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...