Přejít na obsah

Pásy se nezatahují


zabiak

Doporučené příspěvky

to je bolest fábií, mě to začalo blbnout při cca 220.000 km, samo vyměnit to jde, bacha na pžedepínače, pokud tam jsou, ale zkus nejprve první pomoc, promazat mechanismus a omýt celý pás jarovou vodou, nemyslím vykoupat, ale vlhkým hadrem otřít, mě to pomohlo

Odkaz ke komentáři

Mě to taky pomohlo, ještě jsem někde čet, že se ma pas natahnout a nechat vytaženy až na doraz tak 1-2 dny. Ja ho vytah a zapnul do zadnich pásu. A ještě pomuže namazat nahoře tu skobu co se lomi pas a zasouvá dolu dovnitř. Ma se to střiknout cokpit sprejem, anebo maznout mydlem. A mě to přestalo navijet po 25 tis km :lol:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o rok později...

Ahoj zdravim vsechny,

stalo se mi to same na Fabce 1.9 SDI, ale je to o to horsi, ze je to na miste ridice (pripadna bouracka, nepouzitelny pas, airbag...). Pas je vytazeny uplne, jak tady nekdo psal, ale nenamota se uz asi nikdy nazpatek. V lete jsem cistil cocpikt sprayem, ale na zimu je to v p....i. Vypada to jakoby to zamrzalo, nebo tam byla vzdusna vlhkost. Dival jem se na na netu a novy vyjde tak na 2000 kc. Jen nejak nemohu dohledat ten manual na vymenu ( demontaz plastu atd...). Nemate nekdo nahodou planek s postupem? Pripadne poradte nekdo nepredrazeny servis v Brne.

Diky Teo

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...