Přejít na obsah

Biela O²


Doporučené příspěvky

Michal prepáč,ale neviem nájsť baterku do foťáka a z mobilu mám strašné fotky :rolleyes: .

Dnes som si spravil menšiu radosť a kúpil som FL zrkadlá aj s osvetlením nástupného priestoru,bohužiaľ sú vo farbe Flamenco :facka: . Tak teraz ešte zistiť,kde a za koľko sú schopní ich nastriekať do bielej... Ak mám vraziť do nich ešte 30€,tak ich asi predám a nebudem sa s tým namáhať...

Odkaz ke komentáři

Cez víkend som si bol trocha zajazdiť na benzínovom aute :rolleyes: . Nejako som čakal od toho auta viac,hlavne som si myslel že to bude ťahať lepšie,ale čo by som chcel od 99kW na takéto veľké auto... :D . Musím povedať,že som vďačný za zlatú O II :wub: .

 

Z piatka mám aj trocha nepríjemnejší zážitok. So spolužiakom sme išli tak ako vždy v piatok do mesta,nejako sa mi nechcelo ponáhľať,tak som išiel medzi dedinami tempomatových 60 a zrazu len vidíme na ceste výstražný trojuholník pred ním prevalený jeleň na jeden jazdný pruh. Samozrejme sme hneď zastavili,opýtali sa či sú všetci v poriadku a či nepotrebujú pomoc. Zoťal ho mladý chalan s frajerkou,ktorá sedela na mieste spolujazdca-tá vravela,že má v ústach kúsky skla a trocha jej tiekla krv z ruky. Jeleň im vraj vybehol z kukurice,keď sa akurát stretali s protiidúcim autom. Autom bolo totálne na totálku (starý Opel Astra),v čelnom skle bola v mieste spolujazdca diera po parohoch,sklo bolo prevalené smerom do auta,strecha tak isto rozrezaná od parohov,celý predok KO,takže jasná totálka. Môže kto chce hocikoľko hovoriť,aby sme na autách nelietali,stačí jeden takýto zážitok(stačil aj ten,keď zoťal oco len srnku) a hneď si človek všeličo uvedomí... Stačí jeden raz vidieť ako 100-krát počuť. Zverina je a aj asi stále bude to,čoho sa najviac pri šoférovaní bojím :wallbash: .

post-6306-0-08691500-1383684061_thumb.jpg

post-6306-0-84319700-1383684087_thumb.jpg

post-6306-0-05790200-1383684096_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...