Přejít na obsah

stalkerova modrá fabča :)


s-talker

Doporučené příspěvky

Myslím, že není třeba nějak dlouze popisovat moje auto, snad ho tady znáte už z dřívějška :lol: Na začátku to byla výbava classic plus, možná ani to ne :palec: Časem jsem na ní zapracoval a poslední (alespoň pro mě) třešničkou na dortu bylo dodělání vystřelováku :palec:

 

a teď nějaké fotos :palec:

 

post-910-1249045067_thumb.jpg

 

dokonce jsem jednou vyhrál na srazíku v Malenovicich fešný pohárek :lol:

post-910-1249045093_thumb.jpg

post-910-1249045110_thumb.jpg

 

a co by to bylo za mistra pájmistra, kdyby tu nedal svoji práci, no ne? :D

post-910-1249045151_thumb.jpg

 

zbytek snad znáte, pokud ne tak to napravím :lol:

 

jinak vystřelovák je skvělá věc, netušil jsem jak taková maličkost dokáže potěšit :lol:

Odkaz ke komentáři

ale Petre neprehanej :) Co vlastne ma mit elegance? Strasne mi chybi klima, ale to je uz draha zalezitost :( A stejne mam radeji clean design, takze napisy nebudou :huh:

 

Dakie: Dekuju za privitani, to vis na starem foru to stoji opravdu za.... nebavi me tam chodit a verim,ze tady to bude lepsi ;)

Odkaz ke komentáři

Ty víš jak to myslím.... :( :huh: ;) Hele na klimu kašli...já ji třeba zapínám jen velmi zřídka...nějak mě klima nesedí...mám radši otevřený okýnko....tak do 140km/h :) pak teda zapínám klimu... ;) ale po dálnici a při pařákách se pohybuju málokdy takže klimu sem třeba tak po měsíci pustil dnes na srázku v Turnově,kde byla ta černá plechovka na sluníčku..tak vevnitř teda byl pocuc... ;)

Odkaz ke komentáři

já teda klimu pouštím furt.. zvykl sem si na ní a už bych nechtěl auto bez... ale to je spíš rozmazlenost :D na štítky se vykašli, to je fakt zbytečnost :) spíš to bude lákat "pětiprsťáky"... co vlastně ještě plánuješ vylepšit? ;)

Odkaz ke komentáři

najmis: me klima taky zas tak moc nevadi, ale najdou se chvile, kdy by bodla :) a co kdy prijedes do Ka? na icq moc nejsem, tak se ptam alespon takhle

 

Dakie: jak pisu vyse, nekdy bych ji bral, ale je to dost penez :smich: stitky urcite ne, to byl joke ;) Planuju ted nove oci, vlastne uz je mam doma :D Jinak nic, mozna jeste bych rad sehnal znak Skoda na vystrelovak, ten nemam :smich:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...