Přejít na obsah

Petr81 - Octavečka RS look


Doporučené příspěvky

já ji prodat zase tolik nechci :)

 

S cenou je to jak u tebe a krumplu, nahozeno a k jednání podle toho co v ní zůstane a nic mě netlačí, že ji prodat musím. Jen sedačky, volant a kola mají cenu přes 35t. Něco mě lákalo, ale nebudu to hrotit. To co mě lákalo už asi nejspíš stejně nebude k prodeji a dávat prachy za koupi soukromýho auta, když Octa slouží a na ty km co se s ním jezdí nebudu ....

 

A haťapka byla za 90t. na začátku a taky jsem nepočítal, že je dostanu, ale co kdybych měl štěstí jako ty :)

Odkaz ke komentáři

no tak já si nemyslím, že jsem prodal za nesmysl, ale za reálnou cenu :)

 

s tím co má jakou cenu to zas neber tak vážně :), jedna věc je kolik si za to dal a druhá je tržní hodnota :)

 

ale nebudeme se pouštět do nějakejch větších akcí :) :pivo:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

jak jsme psali po icq, kašlu na to, OCta je v čechách s těmi km neprodejná, stahovat to nebudu a aby mi pak stála na dvoře a čekal jsem jestli si ji někdo vezme na to už chuť nemám vůbec :). To leda, že by chtěl někdo vyměnit RS za TDI :D

 

a když je posunutý předvedení Rapidu tak je jasný, že bude Octa v combíku na konci roku a 2 combíky jsou zbytečný. Jen tam asi 1,8 nevýjde :(

Odkaz ke komentáři
Guest Tomas_ek

okta s tvejma km prodejná je, ale ne za to co si představuješ ty ;)

Dej ji za kilo a prodejná je ;) Chvilku to trvat bude i tak, ale kupce si najde :)

 

P.S.: Jen se mnou nepočítej na TDi nejsem :D :D :pivo::lol:

Odkaz ke komentáři

Jajin: výměna? klidně :D

 

Bobajz: moc lidí v čechách, který koupí auto se skoro 300t. není. Pokud by se z ní vykopali sedačky a dali se normální kola tak by byla prodejná možná za 80t. a budu čekat bůhví jak dlouho až se někdo najde. A co za 80t. koupím, že? A na těch max. 5t. km co se ročně najede do soukromýho auta prachy cpát nebudu. Pokud bych měl přijít o služebáka tak by to bylo jiný, ale takhle není důvod řešit jiný auto. Petře slouží dobře na ježdění kolem komína, mě když ji občas vytáhnu tak taky takže pohoda

Odkaz ke komentáři
Guest Tomas_ek

Jajin: výměna? klidně :D

 

Bobajz: moc lidí v čechách, který koupí auto se skoro 300t. není. Pokud by se z ní vykopali sedačky a dali se normální kola tak by byla prodejná možná za 80t. a budu čekat bůhví jak dlouho až se někdo najde. A co za 80t. koupím, že? A na těch max. 5t. km co se ročně najede do soukromýho auta prachy cpát nebudu. Pokud bych měl přijít o služebáka tak by to bylo jiný, ale takhle není důvod řešit jiný auto. Petře slouží dobře na ježdění kolem komína, mě když ji občas vytáhnu tak taky takže pohoda

 

 

No vidíš a když tam necháš křesla a kola, tak je za kilo prodejná líp, než holátko za 80.000,- :)

Odkaz ke komentáři
  • Petr81 unlocked this topic

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...