Přejít na obsah

Po Update 3970 nejde ovladani na volantu


Jarek

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Ahojte chalani...chcem sa opytat či potrebujem upgrade fw ked:po kupe Columba som sa rozhodol pre kupu MF volantu a po inštalacii sa mi navi zobrazovala na maxidote ale nesli mi tlacitka na posuvanie stanic resp. pesniciek...potom som vyskusal cez VAG zapnut BAP protokol a tlacitka funguju ale z ponuky maxidotu mi zmizla navi a radio...prosim poradte

Odkaz ke komentáři

Tak jsem dal 3810a pro verzi 680A a vse maka dobre, ale pri prepnuti na navigaci se prepne MAXIDOT, navigace jede OK, ale uz se MAXIDOT neda prepnout zpet dlouhym podrzenim tlacitka na pacce, musim vypnout Columba a pak to jde nemate nekdo radu?

Jeste se mi zda grafika parkovaku horsi nez u 2660 - nestinuje to.

Dnes zkusim 3970 (pro pred fl OII) nebo 3980 - ale tam se bojim nenasel jsem verzi pro predfl OII.

 

Ahoj Lada

Odkaz ke komentáři

jo, ale nerozdělí ti to hdd!!

aha, a to by me zajimalo proc to nerozdeli? Mne to ten hdd nerozdelilo a furt mi to vrta v hlave.

Upravil jsem si fw 3970 na odblok obrazu a servisni menu bez nutnosti kabelu a programu. Vse funguje bezvadne, ale ten disk mi to nerozdelilo a nevim proc.

Co se me libi je ze ukazuje fotky jako mozne cíle :palec:

Odkaz ke komentáři

jenže já nejdřív nainstaloval 3814, měl jsem původně 2724, až pak jsem zvýšíl na 3974 a to kvůli tomu obrazu v pohybu....a disk je nerozdělen...

 

fotky, když zadáš nový cíl, cíle z SD karty, tak pokud na té SD máš uložené foto, tak je můžeš použít jako cíle, ale musí mít zadané GPS data, třeba si najdeš fotku Eiffelovky, která bude mít GPS v sobě, no a pak tě to tam prostě naviguje, anebo použiješ vlastní foto....dnešní foťáky, nebo spíše mobily umí dělat fotky už s GPS daty

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Mam Octavku Rok 2007 byl vni Nexus a koupil jsem si Columbuse.

Firmware 2684 jsem si nechal udelat tak aby mi slo ovladani na volantu.

Ted jsem si nahral 3970 funguje vse, az na volant.

Nemate nekdo dobrou radu, jak to mam udelat aby selo zas i to ovladani volanten?

 

Dik Jarek

 

Tady je jedna z možností http://www.my-gti.com/3374/volkswagen-rns-510-firmware-upgrade-and-information níže na stránce sekce Fixes.

 

Fix bych doporučoval majitelům, kteří mají originál navi a po aktualizaci firmware přišli o možnost ovládání MFV a problém s MAXIKEM :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...