Přejít na obsah

SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)


Doporučené příspěvky

Honza9007 to nevim jestli tady nekdo na oc ... ale na jinych forech jsem nasel par lidi co uz je maji odskouseny :)

 

navic pred ferodackyma tam byly desticky bremba .. ty byly dobry akorat dost spinily a kdyz jsem je sjel tak jsem prave patral ..a docetl jsem se ze funguji i feroda a navic mam ve vsi souseda ktery dela pro ferodo a prodava je ..a taky co cert nechtel desky jsem sjel v nedeli takze byl muj zachrance .. no a ted to odpiskaly kotouce a jelikoz jsem snima byl spokojeny tak jsem zase objednal prave bremba max a desky meli cca cm+ (nevim presne ale obrzdene nebyly tolik) tlousky tak jsme je akorat na smirku a rovny podlozce zabrousil doroviny a nasadil zpet a zajizdim :)

Odkaz ke komentáři

Asi by jsi prosim nemel nekde v pc navrh tech bilocernych znacku co mas na kolech vid??

 

 

jaky myslis navrh ?? jako rozmery?? mozna nekde najdu obrazek 1:1 :) to snad jeste nekde mam primo vytvoreny ze kdyby se to vytisklo tak by to melo pasnout primo na znak :)

 

 

 

Hynek

dekuji :).. je to zas trosku zmena vudci minulemu roku :)

Odkaz ke komentáři

jaky myslis navrh ?? jako rozmery?? mozna nekde najdu obrazek 1:1 :) to snad jeste nekde mam primo vytvoreny ze kdyby se to vytisklo tak by to melo pasnout primo na znak :)

 

 

 

Hynek

dekuji :).. je to zas trosku zmena vudci minulemu roku :)

Jj myslel jsem na vytisknutí, protože mám také bílou octu a znaky už jsou značně ošoupané tak jsem si chtěl objednat nové v bíločerné a ta firma chtěl poslat grafický návrh jak to přesně chci, ale už jsem si našel na netu nové logo a kamarád grafik mi to předělal ve photoshopu. Tak už to nemusíš hledat :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

po delsi odmlce prinasim dalsi male novinky tentokrat ze odvetvi detailingu .. v prve rade musim moc podekovat Hannymu ktery me dukladne skoli v teto problematice a s jeho velkou pomoci jsme docilili pro me neuveritelnych zmen co se tyce pece o cistotu, lesk laku vozu :) :) :)

 

a poznatek ??: ono umyt a UMYT...to je sakra velky rozdil ..auto se da umyt a nalestit klidne za hodinu ale vysledek nikdy nebude jako za 8-10 hodin tezke driny .. ale za ten cas to rozhodne STOJI :D :)

 

VYSLEDEK

 

pred brousenim..

P1040010.jpg?ver=2

 

 

a po pouziti brusne pasty znacky fixer a cistice laku eraser od car-pro..

P1040011.jpg?ver=2

P1040036.jpg?ver=2

 

 

a finalni naneseni ochraneho vosku opti-seal

P1040043.jpg?ver=2

 

opti-seal v akci

 

:lool: :pivo: :pivo:

 

neco z venku:

 

120520131482.jpg?ver=2

 

120520131483.jpg?ver=2

 

120520131484.jpg?ver=2

 

120520131485.jpg?ver=2

Upraveno uživatelem spirus89
Odkaz ke komentáři

a aby toho nebylo malo ...a jelikoz se skodovacky sraz v Zelivy blizi doslo i na cisteni sedacek.. jako na pohled byly spinavy a uz si o vycisteni peknou dobu rikaly prece jen se necistily snad od listopadu ale ze z toho vyleze az takovy blaticko jsem necekal..

 

pouzite veci:

 

Valetpro Heavy Duty Extraction Cleaner

eta neptun trio =vysavac s funkci tepovace

kartacek a ruce :)

 

vysledek:

 

974157_177852725706395_1009006068_n.jpg?ver=2

 

974165_177852719039729_1321208755_n.jpg?ver=2

 

974884_177852722373062_618238744_n.jpg?ver=2

 

 

 

 

a za toto bych se mel asi STYDET :( :( :( :D

 

bordel.jpg?ver=2

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...