Přejít na obsah

SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)


Doporučené příspěvky

ahoj kluci ... tak mam tu cest vam predstavit asi jiz pro vas znamou skodu octavii 1,9 TDi 81kW RS look kterou jsem zakoupil jako sve druhe auto od clena OC klubu Rehyho..

 

troska historie:

me prvni auto na vyjezdeni byla skoda Felicie 1,6MPi 55kW pred 4 roky zakoupena v te dobe jsem byl zapaleny do tuningu a tak jsem zacal na aute trosku pracovat.. jelikoz jsem student tak upravy nesly raz na raz ale postupne .. prevaznou praci na felde jsem si delal sam doma na koleni .. od servisu po upravy exterieru a interieru,podvozku,lepsim kotoucovym brzdam vpredu i vzadu az na upravu motoru ...ve finale z toho vylezla felda s 90 koniky a to diky upravam od CIMBU autosport a brzdmi dimenzovane na 2t ..predek kombinace trmeny ford sierra kotouce renault ecpace (nebo jak se to pise) zadek G III kotouce.. ve finale auto vypadalo asi takto

P1011170.jpgP1010917.jpg

a ted k novemu vozu:

model: skoda octavie

motor: 1,9 TDi 81kW ASV

stav km: 137 000km

barva: Bila 1026

karoserie: liftback

 

auto ma RS look predni zadni RS naraznik,RS kridelko na 5tkach, RS sedacky cerno bila kombinace, RS radicka, RS volant, RS koncovka vyfuku, brzdy BREMBO MAX chlazene drazkove na vsech 4 kolech

na pohled pekne auto ale ma nekolik much ..nefunkcni servo naklapeni ridicova svetla, urazene drzaky svetla, udajne mel byt dany RS podvozek co bylo psano v inzerci ale s klukama jsme prisli ze je to klascka serie coz me trosku mrzi..

ale jinak auto bez jakykoliv problemu ..

 

plany s autem

jelikoz tuning/styling je mi blizko tak budu pokracovat v tom co Rehy zacal jen trosku jinym smerem .. a to :

 

0. oprava kosmetickych vad laku,karoserie , nastrik podvozku .. proste zakladni veci ..

1. kola pujdou z cervene do ...bud komplet bile nebo do kombinace bilo/cerna

2. lizatko pod RS naraznik ze Seata leona CUPRY R

3 dyfuzor zadniho RS narazniku jen plastovy prilepek

4. natreni brzdovych trmenu do RS zelene

5. tonovani oken s atestem

6. docalouneni prednich tapecu RS latkou

7. vycisteni sedacek

8. podvozek origo RS nebo nejaky stavitelny

 

to je tak asi vse co zatim s autem planuji

 

nejake foto:

P1011633.jpgP1011653.jpg

P1011658.jpg

P1011664.jpg

P1011654.jpg

Upraveno uživatelem spirus89
Odkaz ke komentáři

libor.kratas diky diky :) ja si myslim ze Rehy na druhou stranu udelal az dost protoze pokud by to byla klasicka elegance tak bych se do tohodle vrhnul taky a navic to neni ono koupit uz udelany auto a ani na nej nesahnout ...to neni muj salek caje ... ja si musim proste neco vzdy udelat sam :D :D

 

jeste dodam okta uz je na Jckovem cisle a cervene ramecky RZ meli letecky den a letely hooodne daleko ...RZ je prisroubovana bez ramecku :)

Odkaz ke komentáři

dekuji vsem za uvitani a pochvaly .. vazim jsi toho ..

 

jinak co se tyce kol tak nekomu se libi nekomu ne me se zamlouvaji spis bile ..a kor kdyz vim jak bile kola vypadaji na bilem aute (videno na jine znacce auta) co se tyce trmenu chtel jsem do cervene RAL 3000 takze ta nejcervenejsi ale zase jsem rikal kdyz RS tak jedine zelene takze na 100% bila kola a zelene trmeny :palec:

 

oktu mam prave dneska 12den a uz mam na konte 2000km bez zavad ..slape jak hodinky ;) a zitra kdyz vse pujde dobre tak po praci se vrhnu na opravy a bude líííííízo :D

 

 

Myslel jsem ze to bude horsi ale jsem v pohode :smich: kdyz odjizdela tak jsem zatlacil slzu a ted uz se raduju u vybirani novyho vozejku :pivo:

 

 

a copak bude stat v garazi ? uz mas vybrano ?

Odkaz ke komentáři

a je to tu postupne plneni planu ktere jsem si dal ... kdyz vse pujde podle planu tak kola pujdou do bileho komaxitu a prestriknout bezbarvym lakem mozna uz za tyden a za 1500 vsechny kola coz je docela dobra cena :huh: to je jedna novinka vyhledova a druha ktera uz je realizovana .. okta dostala liiiizo ze seata leona cupry R :palec: :palec: a fakt se mi to libi jak to vypada a predek tak trosku zmohutnel a sel niz :lool:

 

P1011665.jpg

P1011667.jpg

P1011670.jpg

P1011671.jpg

P1011675.jpg

P1011679.jpg

P1011680.jpg

Odkaz ke komentáři
A to líííízo nepůjde do barvy??? :blink::palec: :palec: :palec:

 

no po pravde abych ti rekl ... tak mam v planu poridit jeste difuzor zadniho narazniku a dat do leskle cerne predni lizatko zadni difuzor a trosku pricernit svetla :palec: mozna jeste cernou strechu a kdyz ne strechu tak dat bily pruh na celni okno :lool:

 

joo, myslim ze to bude pecka :) RZ bez ramecku o moc lepsi, lizo urcite do barvy nedavej ;) Tesim se na vysledek ;)

 

 

rehy.11 uvidime jak to bude vypadat az budou kola v bile ;) ale chtel bych udelat cerno/bilou kombinaci a kdyz jsem si to zkousel ve VT tak se mi vic libilo cerna leskla :) tak uvidime :) jak dopadnou kola :)

Odkaz ke komentáři
tyvole ta bílá je nádherná.

Luxusní práce s barvama - dojet takhle na technickou tak to týpka v jámě zabije :rolleyes:

 

Je to dle zákonu ta provrtaná RZ ? Jestli jo tak do toho jdu též. Myslel jsem že nemůže být mechanicky porušená ...

 

diky jeste to neni vse jeste me cekaji tlumice a zadni naprava :D takze tohle je tak ze 45% :D :o co se tyce RZ tak kdyz jsem auto prihlasoval tak na RZ je papirek a navod co sni a jak na ni :lol: a pisou tam ze: RZ musi byt umistena 1. bud do ramecku a nebo 2. Rz lze prisroubovat do narazniku/5tych dveri ale sroub nesmi zabranovat citelnosti cisel/pismen a taky nesmi byt umistena do modreho pruhu nesmi narusit hvezdicky unie a zakryvat statni zkratku jinak muzes sroubovat kam chces do bileho pole :) a jak napsal Konny srouby by meli mit cepicky ale na felde jsem je taky nemel a PCR a STK no problema :) a rozhodne bez ramecku to vypada o dost lepe :) takze bych se toho nebranil :)

Odkaz ke komentáři

dneska jsem dostrikal kola a na to ze jsem to delal v temer polnich podminkach se to docela i povedlo :rolleyes: stredovou diru jsem zaslepil nerezovym koleckem ktery jsem si udelal v praci :) a vlepil znak skoda :D a myslim ze se to povedlo :o

 

zaklad

P1011721.jpg

 

vrchni lak a zaslepeni stredove diry

P1011724.jpg

P1011731.jpg

P1011732.jpg

P1011733.jpg

 

v patek az to poradne vytvrdne tak to prejedu jeste cirym lakem :lol:

Odkaz ke komentáři
tyvole ta bílá je nádherná.

Luxusní práce s barvama - dojet takhle na technickou tak to týpka v jámě zabije :)

 

Je to dle zákonu ta provrtaná RZ ? Jestli jo tak do toho jdu též. Myslel jsem že nemůže být mechanicky porušená ...

 

ja mam taky provrtanou, ;) nesmi menit cislo nebo nejak znecitelnit SPZ

 

Spirus: pekne jsi si pohral, jen bych tam dal origo stredove krytky

Upraveno uživatelem libor.kratas
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...