Přejít na obsah

Sjíždění vnitřní strany pneumatik


Guest umd

Doporučené příspěvky

Dobrý večer,

 

po výměně starých pružin na zadní nápravě za nové "pro účely špatných cest" (tj. vyšší světlá výška) se začaly sjíždět vnitřní kraje pneumatik zadní nápravy na vozidle Škoda Octavia II.

Chtěl bych se Vás zeptat, kde může být příčina sjíždění pneumatik a jak tento problém vyřešit.

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři

Děkuji Vám všem za odpovědi. Problém je v tom, že jsem na seřízení geometrie byl (je fakt, že před výměnou pružin) - dostal jsem odpověď, že zadní náprava se nedá seřizovat. Nenapadá mě jak by se tento problém dal vyřešit.

Odkaz ke komentáři

hrozně rádi to říkají, je s tím sraní a nechce se jim to dělat, na mě to zkoušeli taky tak jsem vlezl pod auto, ukázal jím seřizovací body a říkám tohle máme na co pánové, pak zkoušeli nechat oranžový hodnoty u huntera tak jsem jim vysvětlil že takhle ne tak pak se snažili trošku víc no ale to by sakra měli dělat automaticky

 

Odkaz ke komentáři

a taky škodovka vydala hodnoty geometrie pro 17" a vyšší kola které jsou jiné než jsou v Elze a v databázích geometrií a ty hodnoty jsou v červených polích na geometriích potom.

Takže chce to jít tam,kde dělají i zadek a mají hodnoty pro VW/Škoda na 17" a vyšší kola pro zadní osu

Odkaz ke komentáři

Zadok sa dá nastavovať. Robili mi to pred dvoma dnami. Dá sa nastaviť odklon aj zbiehavost pokial viem. Robili mi to v skodaservise, na univerzálneho geometrii v neautorizaku neprišli na žiadny rozdiel. V skodaservise

okamžite zistili nesprávne hodnoty a za hodinku spravili predok aj zadok. Predtým som bol 4x na geometrii inde a vždy robili len predok, takze asi treba chodiť do autorizáku

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Nechápu proč do autorizáku.My autorizák nejsme a děláme zadek.

 

Dobrý den, nějaké doporučení na servis, který toto zvádne v okolí Ostravy? Řeším geometrii zadních kol. mám je do A. Všichni včetně Helleru tvrdí, že se musí měnit ramena, že nelze nastavovat. Moc díky na odpověď jsem již s toho nešťastný :(

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...