Přejít na obsah

Odstranění samolepek ze skel


han.ji20

Doporučené příspěvky

Zdravím, potřeboval bych radu jak se zbavit samolepek ze skel po předchozím majiteli... 4 samolepky už jsem odstranil pomocí horkovzušné pistole ale dvě nálepky ( - k Bullock - zamykání pedálů ) ty nejdou vubec, je to nejaký divný materiál a lepené divným lepidlem ... nijak jinak to nejde než seškrábat ostřejším šroubovákem, ale to trvá strašně dlouho ... hodinu a pul jsem škrábal asi centimetr čtvereční ... nějaká chemie na to odstranění? nebo jak? poraďte prosím

Odkaz ke komentáři

Toluen (snad se to tak pise) + nejaka plastova skrabka a jedes :palec: tak jsem to delal na dverich, jde to pomalu, ale jde. Jen jsem to pak musel nechat rozlestit, protoze to bylo poznat, kdyz sly ty listy dolu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Vše ze skel sundavám žiletnou, kterou jsem koupil v obi. Jde to dobře, akorát pak to lepidlo se musí pořádně umýt tech. benzínem nebo ředidlem. Jinak teď budu dolů dávat lišty a co jsem slyčel, tak plastovou škrabku nebo krabičku od kazety, horkovzdušný fén, hodně ředidla a dosti trpělivosti. Jinak fólie z oken taky žiletkou, ale opravdu opatrně a jde to hodně špatně.

Odkaz ke komentáři
kdyz jsme u tech nalepek, chystam se do CHorvatska a mam starou SPZtku. Tzn., že potrebuji "CZ" dozadu, ale kde se da sehnat magnetické??? děkuji

 

Tady mají Áčko, jedině se snima domluvit jestli nedělají i CZ.

 

http://www.autodoplnky-rinder.cz/znacka-st...ealoip7fkbus6m4

 

A co jsem koukal všude mají jen (A) na netu. Tak nevím. Možná v nějakých autopotřebách by se to dalo koupit.

Odkaz ke komentáři

Ted jsem si byl nechat udělat folie na okna a jen tak jsem to zkusil se zeptat jestli neví čim odstranit lepidlo po bočních lištách a vzadu po CZ značce a když sjem přišel pro auto bylo to dole :) jen mi řekl že to sundal nějakym sajrajtem na taxíky....prý se to nastříká nechá 15min působyt a pak se to jen setře bohužel nevim jméno toho přípravku ale snad vás to zavede o kousek blíž

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

AHOJ, CHCEM LEN PORADIT: SKOR, AKO NALEPKU CAPNETE NA SKLO, PROLEPTE SI JU DVAKRAT NA NOHAVICE ALEBO INU LATKU, NACHYTAJU SA NA NU JEMNE CHLPKY, PRI ODSTRANENI SA VAM NEROZTRHA A NEMUSITE SKRABAT, PROSTE ODLEPITE :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...