Přejít na obsah

5.OCTAVIA SRAZ 2013


Doporučené příspěvky

45 je nejaka slecna :)

 

46 je tady honza :)

 

honzo potreboval bych se nejak dostat na kobylku skodovce aby nam tamnekdo privezl stanek, novy rso a nejaky pikacovinky jako maly darecky... :( to se snazim jak muzu a zatim nic (4 roky me ignorujou uplne)

 

Vitto, mám kámoše ve Škodovce, můžu se zeptat na tuto alternativu jestli by si na sobotu nepůjčil novy rso a nebo vím, že by měl mít služební OIII v kombajnu s 1,8 TSI 132kw motorem v plný náloži. mám to zkusit? ;)

Odkaz ke komentáři

Já teda stejně jako loni bez rezervace s platbou na místě. S tím, že přijedu v sobotu ráno a odjezd v sobotu večer. Přijedu na 99,9% a ten zbytek do 100 si nechávám pro sebe, protože jsem člověk šikovný a schopný zbořit auto den před odjezdem. :palec:

 

živočich >> záleží na tom psovi, prý jestli nebude moc provokovat :smich: Vevca tam měl loni taky psa a ok a dalšího jsem tam ještě zahlídl, takže pes asi není překážkou, teda pokud si psa nepřivezou úplně všichni co přijedou, bo to by pak byl 5.octavia sraz a 1.octavia psí sraz. :lool:

Upraveno uživatelem martink52
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...