Přejít na obsah

porucha světel


joe1

Doporučené příspěvky

dobrý večer, (OCTIII 1.2/77) včera se mi rozsvítila hláška "závada osvětlení vozidla" a k tomu dvě kontrolky viz foto.

Takovouhle hlášku jsem v manuálu nenašel,nezjistil jsem ani že by nějaké světlo nesvítilo, pouze PZ mlhové. je tam halogenová která normálně svítí na málo a při přepnutí na mlhové svítí více. Tedy mě svítí jenom na málo. Vím že budu muset do servisu ale kdyby to byla prkotina a někdo mě poradil, byl bych moc rád. Předem děkuji

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Čau kluci, motor 1.6 55k Octavia 1 mám dotaz mám VAG jak se s ním dá upravit mapa v jednotce? Vím že kámoš před X lety si s tím citoval. Ale netuším jak se to s tím dělá.  Pak mám dotaz není to sem , ale mohli by stě mě nasměrovat? Můj budoucí švagr chce vyřadit imo na Octavii 2  1.6 FSI . Děkuji za všechny rady 👍🙂
    • Zvedni auto  kolem zavergluj do stran pokud je tam vúle chyt si za tyčku řízení a musiš poznat jestli je v haji či ne  Tyčky odchazej par už sem jich taky mènil neni na tom nic složityho 
    • Pracuje se na tom 🙂 čekali jsme 5 let na obecní pozemek, ale ten starosta…skoda mluvit. Tak už jsme to loni vzdali a budeme bydlet jinde…doufam, ze do konce 2025 to bude 🙂
×
×
  • Vytvořit...