Přejít na obsah

Falšování servisek, stáčení km, (ne)bourané, a další šmeliny.


VSemi

Doporučené příspěvky

Navazuje na toto téma: http://forum.octaviaclub.cz/index.php?show...440#entry197001

 

 

taky bych to viděl kolem 30-35.....ale bez zápisu do servisky a nějakých faktur!!!!!!to auto by v ten moment bylo neprodejné! Určítě máte v okolí někoho kdo to udělá pěkně že se to ani nepozná.... Kde ste došli na to že takové opravy se někdě někomu říkají??? i kdyby to bylo opravené sebelít tak to nikdo nekoupí...a radši vezme auto svařené ze 3 i klidně svařené blbě když mu kola půjdou šejdrem ale hlavně že mu řeknouže je nebourané. Když ti někdo zavolá na inzerát tak první je dotaz jestli je bourané..jakmile řekneš ano(i kdyby to byl jen ťuklí blatník) tak zájemce ukončí hovor :palec: :palec: proto je každé nebouané!

Odkaz ke komentáři

tak se ale na tenhle system potom nesmi nadavat... bud se to bude delat tak, aby to bylo dobre a nebo se bude drzet huba, vsichni to budou vedet, ale nikdo nebude nadavat ;)

 

VSemi: ja ne, ja vim na vic nez 100 % o aute :P

Odkaz ke komentáři

Jednoznačně vše nafotit a přiznat. A vysvětlit, že je to auto v pořádku a kvalitně opravené. Každý komu ukáže tyhle fotky si řekne, že auto je v pohodě a má aspoň nový lak.

Copak jsme nějaký podrazácký svině?

 

Snad ještě máte taky nějakou čest! A hrdost!

Odkaz ke komentáři
Jednoznačně vše nafotit a přiznat. A vysvětlit, že je to auto v pořádku a kvalitně opravené. Každý komu ukáže tyhle fotky si řekne, že auto je v pohodě a má aspoň nový lak.

Copak jsme nějaký podrazácký svině?

 

Snad ještě máte taky nějakou čest! A hrdost!

 

mame neboj..... ;)

Odkaz ke komentáři
taky bych to viděl kolem 30-35.....ale bez zápisu do servisky a nějakých faktur!!!!!!to auto by v ten moment bylo neprodejné! Určítě máte v okolí někoho kdo to udělá pěkně že se to ani nepozná.... Kde ste došli na to že takové opravy se někdě někomu říkají??? i kdyby to bylo opravené sebelít tak to nikdo nekoupí...a radši vezme auto svařené ze 3 i klidně svařené blbě když mu kola půjdou šejdrem ale hlavně že mu řeknouže je nebourané. Když ti někdo zavolá na inzerát tak první je dotaz jestli je bourané..jakmile řekneš ano(i kdyby to byl jen ťuklí blatník) tak zájemce ukončí hovor :P ;) proto je každé nebouané!

tak to podle me nemas pravdu. ja osobne bych klidne lehce bourany auto koupil ikdyz radsi pred opravou. ale je fakt ze je to mozna to stejny jako staceni tachometru...

Odkaz ke komentáři

hosi nazory tech kteri by to opravili za 30 a jeste by to nerekli pri prodeji, z toho se mi chce blejt

 

to je pak proste jasny jaka uroven aut je v bazarech a co se tady toci za wehikly, kterou jsou zmasteny, blbe opraveny jen aby tonejakej debilek koupil

 

zajimalo by me jak byste se k tomu postavili pote co by vas nekdo natahnul

 

jsem za opravit v autorizovanym a mit fotky a faktury a ukazat, to je proste jinak hnus jako falesny servisky, bazary co na pozadavek o VIN nereagujou atd.

 

chce se mi blejt z tohohle pristupu lidi a myslel jsem ze tady se s timhle nepotkam, proste ojebat ojebat a ojebat, klasicky cesky a viditelne i cernohorsky pristup k veci

Odkaz ke komentáři

Dělám jen to co mě řeknou v práci.... :( doba je taková že se dělá to po čem je poptávka...dokud si lidi neuvědomí že je uplná hovadina jít do bazaru a chtít desetileté TDi se 100tis km na tachu tak se prostě budou stáčet...bohužel se to děje všude....znám případy kdy kluk prodával krasné udržované auto se 350tis km a nikdo o to ani okem nezavadil 4 měsíce...stáhl to na 120tis a za 2týdny bylo pryč a jestě o 30tis dražší...lidi prostě braly auta co byly v hrozném stavu ale na tachu měli 150tis km.

Vy autům rozumíte a nedělá vám problém si koupit po bouračce..ale spousta lidí o autech nic neví a když se řekne že bylo bourané tak jdou pryč. Já osobně kupuju jen bourané auta a dám si je pro sebe do kupy..vím co tomu je,jak je opravené atd. nikdy sem neměl žádný problém....už sem viděl tolik aut tak zmastěných že hrůza...a lidi si to koupili ;) jen proto že jim řekli pohádku o starším pánovy atd.

Odkaz ke komentáři

No tak to jsem rad ze nemas kasty v prdlajzi, ze aspon s te strany to bude OK. Jeste jednou rikam kvuly tomu ji (nespravenou) ne prodavaj. Jenom stratis na cene auta a proc? To co se Ty tedka deje pod kapotou je akorat jako poradnej sevis, kolik Vas menilo ridicy tyce, stabyky, tlumice, kola, pneu a ostatni. prevodovka ven - prece jsem menil spojku, na motoru jsem menil ulozeni. To snad ani nahodou nebudes priznavat pri prodeji ze to bylo havar. Jako nerikam, dnes jsou lidi cunatka a to poradne, ale Ty abys kvuly nejake blbostce ktera neni ani 5% tocho co se deje na trhu sliznul aby ses byl clovek a pritom to mozna ani ne prodal tak to fakt ne stoji za to. Nerikam, gdyz by auto bylo nedej Boze nejak az moc rozbyte tak tam dam cenu nejakou smesnou a reknu budoucimu majitely, poradne se podivejte, nevypada to krasne tak proto ta cena, u mne byly takove a takove tukance ale co delal predchizi majitel to nevym ale auto jsem taky nekupoval jako v nejlepsim stavu. A hotovo. Nebo to prodat na ND.

 

Ale to co je momentalne s Tvoji karou se neda srovnat s tym pripadem. Auto my odrela zena o branu pri couvani - je to jenom nalestene (prece to ani zlej nevypada podle tech fotek), a napravu jsem delal celou novou, udelal jsem G.O.! To co udelal kazdej z Vas asi 10x bud z nutnosty opravyt z velice kvalitnich silinic bud z tuningoveho duvodu. Pripadny budouci majitel nebude myt na priklad problem pri nedej Boze bouracce, vse se bude chovat jako z fabriky takze neni duvod co priznavat, nic se ne svarovalo, nic nebylo zkroucene tak proc by nekomu neco priznal.

 

Uz z toho nedelejte takovej problem, takovej profik na svete neni co pozna jestly to auto bylo slepene z dvou aut nebo ne. Mozna pokud sunda komplet interier a pak tam negde to uvidi, takze pokud todle nigdo nedelal pri koupi svojeho auta, tak nemuze rucyt ze to bylo 100% nebourane. Dnes jsou takovy profici u kterich ani s tim mericem na tloustku laku ne poznas jestly je to lakovane nebo ne.

 

Nechi se priklanet ani tim co by takovou zpravu "schovaly" ale ani tem ktery je osuzujou na trest. Proste kazdy z vas ma aspon trosicku pravdu a nelze tak snadno ozouzovat. To jsou o hodne dulezitejsi veci pri kterych se podvadi o hodne hodne vic ale o tom vsehny (ne myslim vsehny jako Vy tady na foru) mlci. Takze nechejme se ozouzovani jednotlyvuch clenu a poprejme Tomas_ek-ovy aby mu to vyslo co nejlepe a aby to auto nigdy neprodal z podobnych duvodu ale akorat z duvodu porizovani neceho lepsicho a novejscho!

Odkaz ke komentáři

nevim proc sem motame veci jako ze se jinde podvadi, mluvim jasne o pripadu bouranych aut, zbytek me momentalne nezajima, a natohle pripadu toho o cem se bavim e se da samozrejme ukazat jak prohnila spolecnost sme

 

nebudu ze sebe delat svatouska, nejsem zadnej andel, ale svinarny jako je zamlcovani faktu, ktery muzou stat i cloveka zivot kdyz je to prasacky udelany me proste stvou a stvat budou...

 

proste kdo tohle dela je u me svine a hajzl.tecka.

 

verim ze jednou na to tyhle lidi dojedou, at v tomhle zivote nebo nekde jinde...ale ja to delat nebudu nidky a budu se sebou vnitrne spokojenej :(

 

tecka ;)

 

a proto nezvysuju poplatky :( :D

Odkaz ke komentáři

Asi zabiak chtel prehodit diskuzy do toho temata protoze jsme se rozepsaly v garazi jednoho z clenu a aby jsme mu to tam ne plnily vecmy ktere nejsou o jeho aute.

 

@vittorio: Jasne ze s Tebou souhlasym v nekterych vecech. Normalne pokud auto bylo bourane tak ze to muze ovilnit zivoto budoucicho majitele, tak jasne mu to rict, nebo aspon udelat cenu z ktere on bude vedet ze kupuje auto ktere neni na 100% spolechlive a pritom at si da baha. Ono se to totiz auto pri 130km/h zbori tak ze posadka ma skoro nulovou sansi na preziti at uz bylo lepene nebo bylo zcela tovarni a nigdy netuknute.

 

Ted nedej Boze (nepreju Ti to ani nikomu z toho fora) skrabnes blatnik, a udelas to tak perfektne ze to nepozna nigo, rekl bys ze ten blatnik byl lakovanej a tim padem mozna odradit kupujiciho nebo ty ten zacne srat kolem ceny natolyk ze mu to budes muset dat dolu (i gdyz vis ze to neni OK a ze je auto v naprosto bajecnem stavu?)? O takovych vecech jsem mluvyl a takove veci ja osobne bych nigdy nenachlasil. Proste proc kvuly takove dorbnosti (gdy to na kupujicicho nebude myt zadnej vliv v jecho dalsi bezpecnosti) bych ja ztracel na hodnote sviho vozu?

Odkaz ke komentáři

nemá cenu o tomhle diskutovat.je to naprosto zbytečné.Stačí otevřít annonci a zjistíte,že auta rv.85-95-05 mají všechny najeto skoro stejně.

Koho je to vina??Těch co stáčejí nebo těch co chcou??

Program mám i já.i Vaša a spousta lidí z fóra co se kolem toho motají a spousta lidí z fóra za námi byli,že měnili panel přístrojů,koupili ho starší a nesedí počet km s počtem co má auto najeto.

Tak co teď pánové?

Odkaz ke komentáři

líbí se mi silácky řeči "já bych to nikdy neudělal"

takovejch jsem slyšel když za mnou někdo přijde že chce zkontrolovat auto před zavezením do bazaru, a já říkám že to má moc KM že to neprodá

většinou je za měsíc dva zpět a nechá stočit protože na jeho auto s 250-300t km na budíku´se chodí dívat jen jako na exemplář a nikdo nekoupí

 

auto nad 300t je v CZ neprodejný

Odkaz ke komentáři

jak to tu už někdo psal...co vám položí za otázku každej ,když dovezete nový auto?

 

1, rok výroby

2, kolik má najeto

3, kolik stálo

 

Tyto tři otázky jsou v různým pořadí pokládány jako první a pak následují další o výbavě,servisce... Osobně mám stočený auto o 50tis i bouraný,ale v tom bazaru si nedal práci ani aby to maskovali takže to musel být předchozí majitel,...jestli mě to sere ani,ne.

Viděl jsem jak kluci před prodejem kupovali tlumiče z vrakáče,jak je silikon všemocný jak tempo omlazuje lak, jsme v čechách a každý se snaží ze všeho vytřískat 200% vždyť se podívej te na vztahy mezi lidma,každý má strach aby ten druhý neměl víc než on. Zastavit to ? Asi nemožný....a ze slušných lidí s pohodovou náladou se pod nátlakem těchto svi**ní časem taky stanou svi**ně......

Odkaz ke komentáři

A proč bych si jako nemohl vybírat auto podle km? Kdyby se nestáčelo tak by bylo spoustu aut co mají hodně najeto a lidi by je kupovali!! Protože by to bylo normální.

Takhle narazit na takové auto je vzácnost a lidem to připadá divné a moc.

:smich:

 

Větší vina je na těch co to chtějí stočit. Oni dělají podvod.

Vy nemůžete vědět důvod proč to chce.

Odkaz ke komentáři
nevim proc sem motame veci jako ze se jinde podvadi, mluvim jasne o pripadu bouranych aut, zbytek me momentalne nezajima, a natohle pripadu toho o cem se bavim e se da samozrejme ukazat jak prohnila spolecnost sme

 

nebudu ze sebe delat svatouska, nejsem zadnej andel, ale svinarny jako je zamlcovani faktu, ktery muzou stat i cloveka zivot kdyz je to prasacky udelany me proste stvou a stvat budou...

 

proste kdo tohle dela je u me svine a hajzl.tecka.

 

verim ze jednou na to tyhle lidi dojedou, at v tomhle zivote nebo nekde jinde...ale ja to delat nebudu nidky a budu se sebou vnitrne spokojenej :smich:

 

tecka :smich:

 

a proto nezvysuju poplatky :smich: :smich:

úplný súhlas! Ja osobne by som to nedokázal robiť. Nejaký hajzlík kúpi totálku, pozliepa to do hromady čo najlacnejšie, často tam nedá ani bagy, len to rýchlo zbúcha, obabre soft a kľudne to dá na predaj ako nebúrané auto. Priamo tým ohrozuje ľudské životy a tomu ja nedokážem pochopiť - ako s tým môže žiť??? Pre mňa sú to chudáci, čo sa nevedia uživiť inak ako podvodmi

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...