Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

5 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Ahoj, včera se mi na mé ovci II 1.9tdi 77kw roztrhl řemen příslušenství. Nepraskl napříč, ale pěkně se rozdělil podél tak že z 6 drážek zbyli jen 4 a navíc pak řemen spadl úplně z řemenic a protrhl mi hadici na klimu. To co mě trápí je příčina, abych Vám to přiblížil tak:

1 řemen měl najeto 8000

2 před 1000 km jsem ho kontroloval a nejevil žádné známky takového opotřebení

3 výrobce INA

4 řemen byl měněn spolu s napínací kladkou a volnoběžkou

5 na kladce, volnoběžce, kompresoru ani řemenici kliky nevidím nic co by to mohlo způsobit

6 alternátor se otáčí volně

7 klimakompresor jde také volně protočit rukou

Jednou jsem s kamarádem řešil stejný problém na oct2, ale v benzínu tam to zavinil kompresor klimatizace byl zadřený- nešlo s ním ani pohnout ale můj se točí normálně tak nevím.

Máte někdo zkušenost s kompresorem je možné aby tohle způsobil a pak se zase točil dál?

Jakoukoliv radu uvítám nerad bych to dal do kupy a za 8000km to řešil zas.

Díky,...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne se kousl kompresor a utrhla se spojka na něm...potom se už otáčí v pohodě ale nefunguje... Při tom se může poškodit poli remen

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jsou an něm patrné střžené bezpečnostní plechy, tzn točí se řemenice na ložisku, ale rotor kompresoru už ne

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U mě se točí celý rotor- není vidět jakékoliv poškození. Rotorem otočím rukou, ale ne tak, že by se točil naprázdno- jde s ním snadno pootočit rukou ale nemá žádnou setrvačnost.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.