Přejít na obsah

Minidres OCTAVIACLUB.CZ do auta


Doporučené příspěvky

jako ne ze bych ten dres chtel, uz mi to prijde dost cirkusacky :palec: ale v tomhle ma Viktor pravdu, ten znak bude na dresu dominantni a tim padem ztrati dres svuj hlavni vyznam a to je podpora a vyzdvihnuti OC :)

 

A co ho proste udelat jen jednoduse tak, jak dal Sejvi ten posledni navrh? I kdyz teda cislo clena mi prijde taky divny, o nicem to nevypovida :D

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
Problemu se Skoda Auto by jsem se nebal, je to pro ne spise reklama a logo je volne ke stazeni...

na to logo Škoda Auto opravdu bacha! My ho chtěli pozměněný jako logo klubu a neprošlo to - sice je volně ke stažení, ale je chráněný autorským zákonem :smich:

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...