Přejít na obsah

Moje béžovo - černá potvůrka


Doporučené příspěvky

Tak taky přispěji se svou troškou do mlýna. Zatím ještě na zimních kolech.

 

1.9TDI chipnutá na 105KW

rok výroby 2007

barva cappuccino

výbava elegance + celkem dost věcí navíc

- parkovací senzory vpředu a vzadu, vnitřní samostmívací zpětné zrcátko, dešťový senzor, sunset, xenony, kontrola tlaku v pneumatikách,

malý kožený paket, light assistant, maxidot, všechny airbagy, ESP, dvojitá sluneční clona, vyhřívané trysky čelního skla, dekorativní prahové lišty s nápisem Octavia, nerezová koncovka výfuku

 

Moje dodělávky: přední a zadní RS nárazník, zadní světla - výrobce Litec, stříbrné hagusy vyměněny za půvovodní černé, všechny žárovky v autě vyměněny za bílé ledky, klasická prutová anténa vyměněna za ploutev, perforovaný volant z RS, plaketka řadící páky z RS, nakódovaná funkce corner u mlhovek, lakované venkovní zpětná zrcátka, mračítka Milotec, celopolep černou metalickou fólií 3M + úprava masky

 

Tímto bych taky chtěl poděkovat všem co mi s úpravami pomáhali nebo je přímo prováděli, protože bez nich by to nešlo.

 

V garáži už čeká letní sada kol Neptune. V plánu mám ještě natřít brzdové třmeny a auto snížit - původně jsem měl v plánu jen pružiny, ale nakonec půjdu do stavitelného podvozku. A taky přijdou na okna protisluneční fólie.

 

Tady jsou fotky, jdou zhruba nějak postupně co se týče úprav. Co na ní říkáte?

post-15147-0-79962300-1331999532_thumb.jpg

post-15147-0-70837500-1331999540_thumb.jpg

post-15147-0-11456100-1331999560_thumb.jpg

post-15147-0-45856700-1332000715_thumb.jpg

post-15147-0-59916200-1332000720_thumb.jpg

post-15147-0-26675900-1332000728_thumb.jpg

Upraveno uživatelem boukic
Odkaz ke komentáři

Díky za názory, jsem rád, že se vám líbí.

Jinak už se nemůžu dočkat stavitelného podvozku, aby šlo auto trochu dolu, protože je to hodně vysoko a kola vypadají hodně malá.

Během tohoto pracovního týdne asi přezuju na letní 18" kola.

Ještě co se týče dodělávek tak mám ještě v krabici připravený pár samostmívacích venkovních zpětných zrcátek, ty zatím čekají na instalaci.

post-15147-0-31671000-1332082340_thumb.jpg

Upraveno uživatelem boukic
Odkaz ke komentáři

Tak už na letních kolech zatím bez stavitelného podvozku, takže nesnížené. Ale už se na něj moc těším..

 

JInak co se týče zápisu, tak jsem to udělal jak už tu bylo mnohokrát popsáno. Sehnal jsem si typový list na jiná kola, ale se stejnými parametry a TUV, z kol jsem sundal pokličky škoda, dojel na STK, jenom na to koukli, hlavně na rozměr pneu a dali razítko typu K., dali mi i protokol o potvrzení montáži na vozidle. Včera jsem byl na úřadě je zapsat, chvíli si úředník četl všechny dokumenty a potom je bezproblémů zapsal.

post-15147-0-61602600-1332268140_thumb.jpg

post-15147-0-86010100-1332268159_thumb.jpg

post-15147-0-26450100-1332268188_thumb.jpg

post-15147-0-84782300-1332268201_thumb.jpg

post-15147-0-65708300-1332268214_thumb.jpg

Upraveno uživatelem boukic
Odkaz ke komentáři

Tak to nevypadá nějak moc složitě, takže stačí sehnat nějaký typový list se správným rozměrem. Potřebuju na to originál? Nestačila by mi třeba kopie toho tvého? (pokud bys byl tak hodný a udělal kopii)

 

To bych musel asi hodit do scaneru, k TP je potřeba i TUV protokol a ten má 5 stran. Ale na tom TP jsou všude datumy (to by asi nevadilo, ale jsou tam nějaká čísla osvědčení a to má podle mě každej TP jiné. Na úřadě si tyhle 2 dokumenty okopírovali a založili, aby z toho nebyly nějaké problémy

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Celkom v poho ale ked uz stelovaci podvozok tak si si mohol upravit aj zadne kolesá a trochu ich vysunut von aby neboli tak utopene. Lebo teraz to vyzera ze tam mas nieco tazke nalozene a nie ze si si to znizil. A prosim ta kolko stojí celo polep auta? Dakujem

Upraveno uživatelem TOMCAT
Odkaz ke komentáři

Na všechny otázky odpovím hromadně, takže:

 

Cena polepu se hodně odvíjí od kvality folie, OII se nechá polepit třeba za 10 a nebo taky třeba za 30 tis.

 

K zápisu Neptunů jsem použil TL disků značky Proline.

 

O tom vyšším předku vím, to jsem zatím tak nechal schválně, protože jsem nevěděl, jak moc to klesne, to se ještě upraví. Tu značku podvozku ani nevím, jestli tu mám psát, aby jste mě všichni nezavrhli. Původně jsem se rozhodoval mezi značkami ověřenými tady na foru, ale najednou se vyskytla nabídka vyzkoušet stavitelný podvozek značky ..., ale co stejně to musí jednou ven, značky JOM. Neměl jsem k tomu důvěru, z toho co jsem na forech četl, ale řekl jsem si, když to nevyzkoušíš, tak pravdu nezjistíš. Tak jsem řekl ano. Nyní s ním jezdím a mým potřebám (zatím) zcela postačuje, přijde mi komfortnější než sériový podvozek. Jezdí se mi na něm výborně, uvidíme co dál. Při nejhorším se tam vrátí sériový nebo koupím jiný.

 

Tak a teď se do mě můžete pustit.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...