Přejít na obsah

Dorobenie tempomatu O2 tour 1,4mpi


Doporučené příspěvky

Dobry den,mam octaviu tour2 1,4 mpi MR2011 a chcel by som do nej dorobit tempomat.Vedeli by ste poradit aky typ packy treba,ci je zdruzeny,alebo je kazda packa zvlast?Treba dokupit aj nejaku kablovacku,ci staci packa a pozapajat to na povodnu kablovacku,nakodovat a pojde to?dakujem za rady.

Odkaz ke komentáři

Tourky sú všetky MR2011 a vyššie, takže všetky majú združené páčky. Boli ale 2 druhy, chcelo by to skontrolovať, ktoré konkrétne tam máš teraz a podľa toho kúpiť tie správne. Káblovačku nebude treba žiadnu, mali by byť ok aj volantová jednotka s krúžkom - stačí len prehodiť páčky a všetko správne nakódovať.

Odkaz ke komentáři

Diky chalani,pomohli ste mi.Este sa chcem spytat ci neviete o niekom,kto by mi to na diagnostike aktivoval v ZA kraji?Pozeram ze je tu vela ludi veci znalych,len trosku dalej odomna.Pripadne ak by sa nenasiel nikto tu v okoli odbehol by som aj dakam dalej.Tak ak sa najde niekto kto by sa mi na to podujal,alebo ak o niekom viete,dajte vediet.Uvitam kazdu radu

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest jozef janosik

Ja som si nechal presne do tohoto auta OII tour MR 2011 1,4 16V namontovať tempomat u Milana z Prievidze (Tip-car) bolo to hotove za 10 min aj s nakodovanim. (cena 70€ - povodne packy si nechal). Max spokojnosť ide to tak ako ma.

Odkaz ke komentáři

Zdravím, chtěl jsem si dodělat tempomat, mám Octavii 1.9 TDI, r.v. 2007, vyměnil jsem páčku od blinkrů, ale skončil jsem na tom, že moje podvolantová ŘJ to neumí. Není někdo v okolí Brna kdo by ji měl popřípadě ji vyměnil a aktivoval tempomat, samozřejmě za rozumnou cenu, díky mockrát....

Odkaz ke komentáři

ty nemáš palubní pc?

 

Mám palubní PC, ale ne maxidot. Je to základní verze, el. okna jen vepředu, manuální klima atd. Je to firemní auto, takže se šetřilo. Známej co mi to měl aktivovat tak to v ŘJ nenašel a jinej známej co se k tomu připletl říkal, že na 99% to ta jednotka neumí. Označení jednotky na konci je BC a to vypadá, že zrovna tahle to nepodporuje. Houby se v tom vyznám, proto jsem psal sem :(

Odkaz ke komentáři

je možné že to jednotka neumí.. jinak podvolantovou jednotku mám a můžu i namontovat... ale jsem z Humpolce...

 

Humpolec není zase takovej problém, a na kolik by jsi si cenil svoji práci a tu jednotku?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...