Přejít na obsah

Černá Terezka


Doporučené příspěvky

Zdravím,
už jsem tu na fóru chvilku, tak jsem sebral odvahu představit svoje miminko smile.gif
Je to "klasická" Octávka, jemně stylovaná pro pohodový ježdění...

Takže:

  • motor 1.9TDi 77kW, (při koupi najeto 117t km)
  • výbava Elegance + pár věcí navíc (ESP, polokůže, vyhřívaný sedadla, parkovací čidla)
  • barva: černá perleť

A co, že už jsem s autíčkem provedl:

  • vyměněný tapec v řidičových dveřích (byl protlačený od loktu)
  • zadní folie s atestem
  • LED osvětlení RZ
  • výměna STREAM za AUDIENCE
  • LEDky do předních parkovaček
  • chip na 92kW
  • oprava krytu motoru
  • denní svícení mlhovkama
  • aktivace druhé zadní mlhovky

A jak vlastně Terezka vypadá?
terka1.pngterka2.png

Upraveno uživatelem Ofeig
Odkaz ke komentáři

Momentálně mám doma řadičku ze Superba2, tak jak bude čas předělám rámeček a přehodím ji. Pak bych chtěl sehnat koncovku výfuku, ale oválnou :-) Nemáte někdo tipy, kde ji sehnat? Hledám něco takovýho: FDC609004_.jpg

 

Pak možná chip a přemýšlím nad předními mračítky :)

Odkaz ke komentáři

lojzahlina: Díky za tip :palec: Sice jsem tam nenašel koncovku přímo pro oktávku, ale na1.9TDi do Roomstera, tak přemýšlím, že ji zkusím sehnat ;)

 

pentadius: No jo, už jsem se odhodlal. Další fotky budou až po jarním úklidu, ten teď musel kvůli škole sranou, ale jak bude chvilka času, tak se na to vrhnu.

 

princes: Uvidíme co ukáže čas :D Momentálně mám nabídku na xenony, ale bojím se problémů (co slyším od kluků co je mají v O1). Jinak možná lehčí styling. Kola jsem chtěl 16 schválně skrz cenu gum - až bude lepší práce, tak budou větší. Mám v oku 3 kandidáty :wub:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak aktualizujeme trochu téma :) Auto má najeto 128tis. km a zítra odjíždíme na první společnou dovču do Chorvatska, tak snad vše zvládneme v pořádku.

 

Jinak dneska jsem byl na první kole chipu, oktávka dostala navíc cca 20% výkonu úpravou palivové mapy, trochu se přidali otáčky turba a upravili se limity omezovačů. Takže uvidíme co nám ukáže dovča, kdy auto pojede zatížený a to je ten moment, kdy mu chyběla trocha výkonu ;)

 

A přidávám fotku z focení u mlýna :wub: Je to cca měsíc stará fotka. Musím se tam vydat teď až bude pálit ostřejší letní sluníčko ;) Jinak co je vidět, tak už máme denní svícení mlhovkama :)

post-24650-0-42757100-1373226005_thumb.png

Upraveno uživatelem Ofeig
Odkaz ke komentáři

Chip jsem dělal u jednoho soukromníka u Kyjova, docela rozumně se s ním dalo dohodnout. Mám samozřejmě možnost dalších úprav, ale jak jsem psal - dával jsem to jen polehounku.

 

Koncovku ještě pořád nemám :) 1700 za novou se mi dávat nechce, už mi kámoš sehnal jednu za 600, ale ta prostě byla spíš oválná než hranatá a já mám hold vizi, jak by to mělo vypadat :D

 

Jinak jsem byl dneska natankovat, koupit dálničky a koukám, že mám s oktulí takový trochu kulatý výročí :D

post-24650-0-84699500-1373301390_thumb.png

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Aby mi vlákno úplně neumřelo, tak přidávám aktuální fotky. Už komplet s novými znaky.

Ukazatel ujetých km nám trochu poskočil, teď mi poskočili i výdaje za servis, ale snad už budu na chvilku klid.

A zjistil jsem, že si musím udělat výlet do Polska. To mi s oktávkou ještě chybí, takže nějaké tipy? B)

post-24650-0-76119300-1444034451_thumb.jpg

post-24650-0-58776100-1444034458_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...