Jump to content

Patrik77

Uživatelé
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About Patrik77

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Patrik77

  oct 04 96KW

  Dá se koupit "příruční diagnostika " mám Launch ?? velký to je cca 8×12×1,5cm , elm327 ale to se mi nepodařilo rozběhnout tak jse m to odložil. A jinak nech udělat na akumulátoru zátěžový test.
 2. Neklouže řemen? Jinak nejspíš alternátor resp regulátor. Odkud jsi?
 3. Patrik77

  oct 04 96KW

  Pokud si systém předžhavuje kontrolka nesvítí. Kd?by jsi vytáhl pojistky na akumulátoru (žhavení.....) tak se to ukáže, nebude ti klesat napětí. Stejně tak můžeš vytáhnout pojistky pro řj motoru. A sledovat pokles . Jinak může dělat problémy jednotka chlazení-pod akumulátorem. Jestli to hůř startuje tak to chce prověřit žhavičky a na diagnostice hodnoty na čidlech před startem.
 4. Patrik77

  oct 04 96KW

  Nezapomeň na pojistky na akumulátoru,
 5. Asi zatéká brzdovým světlem
 6. Napíchnout na diagnostiku jestli to není nastavení směsi
 7. A máš ty xenony nebo ne ? Pokud ano zkus odpojit svorkovnice na světlech , pak připojit jedno světlo a pak druhé. Zkus vyměnit spínač varovek .
 8. Budíky musíš shánět podle motorizace a +- roku výroby. Budeš potřebovat někoho kdo ti je v autě spáruje (znám jednoho ve šluknovským výběžku) ten by ti mohl spíš poradit jaký shánět. Jinak si to můžeš omrknout v etce jaký kódy budíků hledat.
 9. Najdi si někoho kdo tomu rozumí a taky stáhne z přístrojovky pin a nakóduje jinou popř v ní přehraje software. Přístrojovku musíš shánět podle motorizace a +- roku výroby.
 10. Takhle vypadala svorkovnice, sice to v ní bylo rozpečený, ale největší problém bylo, že někdo dal místo pojistky 5A 20ti ampérovou . A podle mně byla prvotní závada v kabeláži snímače teploty/hladiny oleje .
 11. Ano , já . Pak mi neukazoval palivoměr teploměr svítila jen část osvětlení přístrojovky a jiná část svítila až po vytažení klíče. Závada: zoxidovaná svorkovnice za akumulátorem ,
 12. Prohlíni elektriku u levého zadního světla , i dole v kapse > svorkovnice voda/vlhko/oxidace,
 13. Na diagnostiku. Může to být pojistka řj , snímač otáček, relé , chybějící napětí..........
×
×
 • Create New...