Jump to content

Patrik77

Uživatelé
 • Posts

  546
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Patrik77's Achievements

20

Reputation

 1. Máš jen relé nebo i kabeláž?
 2. Kabeláž dveří. Oxidace konektoru/ů dveřích jednotek .
 3. Tak tam vrať původní a zjistíš jaký to má vliv.
 4. Dobrá otázka, není to obecně, je to jako příklad. Resp zkušenost z kopce který jezdím denně, na cca 1,5km převýšení něco málo přes 100m .
 5. Přijeď , zaškolím tě . Každý auto potřebuje různé režimy otáček. Je jedno jestli nafta , benzín ,turbo obtokový , s lopatkama , bez , MPI , jednobod ...... motor , resp časování, nastavení.... je kompromis...nic neni úplně ideální. Pro použití co jsi napsal bych doporučil spíš benzín. Takže prostě jezdi když to bude mít smysl šlápni na plyn , nedrž zbytečn ě nízký otáčky- usazují se saze v sání (pokud není zaslepeny egr). Nevím kudy jezdíš trasa....terén-převýšení -kopce , . Např, do kopce nejezdi na 5ku a 2500ot protože to ještě zvládne..... .
 6. ALH má naklápěcí lopatky.
 7. NE , NE , NE , NEZAKLÁDAT nové téma když už x-krát existuje, není na prvním místě v této sekci zatékání do interiéru???? Hledat a číst u takových starých aut se opravdu téměř nevyskytují nové neposané závady . (Platí to obecně, nevztahuj to na sebe).
 8. Zkontrolovat vyčistit svorkovnici za akumulátorem.
 9. To tě napadlo màlo . Nejdřív bych se podíval na kabeláž a ventil n239 , bývá to tam propálené
 10. Svorkovnice v levé kapse kufru , pokud je tažné tak jeho zásuvku.
 11. Hledat u octavie 3 , tady je octavia 1
 12. Vypinovat = vyjmout piny ze svorkovnice. Na fotce jsou už ustřižené , u oktávky jsem se s tím nemazal rovnou je střihl a nacvakal nové , u felicie jsem blbnul dva měsíce než jsem zjistil že v pinech na dosedací plošce je oxidace.
 13. Byla svorkovnice čidla vypinovaná nebo ne ?
 14. Nemohu , nemohu , nemohu , nemohu.........pro každou řadu je tu samostatná sekce dále dělená .... .. Nemohu nemohu , napíšu do vyhledávače a najdu : snímač teploty nasávaného vzduchu.
 15. Vypinovat svorkovnici čidla teploty a piny vyčistit, zkontrolovat spojení kablík-pin . Prostříkat to čímkoli , jako prevence ok , když jsou problémy tak to neopraví .
×
×
 • Create New...