Přejít na obsah

Výměna budíků - potřebuju poradit


Dragole

Doporučené příspěvky

prosím o rady pro výměnu budíků bez maxi dotu za budíky z maxi dotem. Jedná se o OII RS TDI rok 2006. Potřeboval bych vědět jestli ty původní půjdou vyměnit za ty, které nabízí skodateile.

Co vše je k tomu třeba? jaký program? stačil by vag-com?. Slyšel jsem, že je nutné mít pin původních budíků, jak ho zjistit? předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Vagem to nejde.SuperVag nebo VAS.

Jinak pokud máš 2006 a RS budíky 2008,tedy Facit,tak ti to nepůjde

no to je pro mě docela dost důležitá informace! a že se tak blbě zeptám, co znamená to Facit, a jak to poznám, že jsou facit. Jak jsem říkal auto je RS TDI r 2006 ale bez maxíku. Tak tedy jaké budíky z maxíkem tam budou fungovat?

Odkaz ke komentáři

Půjde :)

 

Budíky z MR2008 pokud mají PIN na sobě nalepený půjdou(nebo nemají a nejsou fazitové - to zjistíš podle čísla dílu a pak musíš za někým kdo dokáže PIN vyčíst)....ty druhé bez PINu a fazitové podle čísla dílu jen zamáčknout slzu a poslat dál

 

Člověka s Vagem navedu i po telefonu...i s ním nastavím znovu ESPčko.

Odkaz ke komentáři

díky ferdo, rád využiju tvé služby pokud dojde k případu :) , i když by to bylo docela komplikované i po telefonu. Ono se totiž nejedá o mé auto, ale o auto jednoho kamaráda, který neumí česky ani muk. No a tady ve Španělsku na fóru (www.octaviaclub.es) nemáme žádného odborníka na tydlety věci. Holt si koupil RS v roce 2006 a tehdy se nedodávaly maxíky v základu, smůla.

 

Teď konkrétněji, jednalo by se o tento panel přístrojů. Nevím jestli je fazitový nebo ne, ale je dodáván s PINem (loginem).

Ten by fungoval?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...