Jump to content

RadimCep

Uživatelé
 • Content Count

  721
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Profile Information

 • Auto
  Octavia III Combi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Víte někdo jak hledat Bolero infotainment MIB2? Pořád mám problém s tím BT a vzhledem k tomu, že se to hodně používá to chci nějak vyřešit. A rovnou bych asi chtěl MIB2 aby se dal rozchodit carplay.
 2. Dobře, asi na to nemám letos ani skill... Na Jedovnici snad jo, tu navíc relativně dobře nám. Ale uvidíme co to bude za termín.
 3. Jedovnici bych v případě volného času navštívil taky, na Peklák nemám aktuálně bike :)
 4. 38 spíš startujou gravely, ta kdo 44z. Silničky nějčastější asi 50-36. Za mě top 34z, ale vzadu 10z nejmenší. (Na MTB).
 5. @Radas Hledej bikefitting, v Praze dělá určitě SBCR nebo Specialized to má dost vymakaný.
 6. Já zkusím to Yacco a uvidím. https://www.autodily-pema.cz/motorovy-olej-yacco-lube-de-5w-30-5l?gclid=CjwKCAiAprGRBhBgEiwANJEY7ADpsLLchEezQDQtCSVXcTQ8zbRmPobU2hi_7USPHS22xgPNwQusNhoCZ7EQAvD_BwE je tahle cena normální? Jestli to nění nějaký šméčko. Dík.
 7. Jezdím 15tkm, LL je blbost. Nedělám si iluze, že to přestane brát olej, ale třeba se to trošku zlepší... Do teď jsem lil olej co se používal i na LL interval, jen jsem to měnil po těch 15tkm (vždycky nastalo dřív jak 1 rok). Zkusím ten co píšeš a uvidíme. Díky.
 8. Leju Castrol od toho co auto mám a v poslední době pozoruju, že ho auto žere. Možná bych zkusil jinou značku, je možný že by se třeba spotřeba snížila? (mám spotřebu zhruba 0,6l na 15k km ale nemám přesně změřenou. Případně prosím jaký Yacco olej do 1.6TDI 77kW. Díky.
 9. XT čtyřpístky + Galfer kotouče + Galfer desky a luxus. XT čtyřpístky + XT kotouče + origo desky s chladičem a hrůza.
 10. XT kotouče jsou naprd.. Lepší Galfer nebo Hope.
 11. Tak bottico je výhradní dovoze DTSwiss do ČR.
 12. 10s na 42z např. nový deore RD-M4120.
 13. Sram nebrat, i když Code RSC jsou docela dobrý. Jinak Shimano XT nebo XTR, případně Saint (ale na XCčko asi zbytečný). Pokud je to AM kolo, klidně bych dal dopředu 4-pístek a dozadu 2-pístek, případně dozadu 180mm kotouč.
×
×
 • Create New...