mstoces
Uživatelé-
Počet příspěvků
314 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele mstoces
-
Přesně tak, nevím, co je divnýho na parkovákách. Jinak vypadá moc hezky!! gratuluju!
-
Taky jsem pro video :)
-
Díky!! Přesně, autobus to jistí kdyžtak :D :D
-
Tak hezký maj kola a designový věci, jinak performance je spíš výsměch... S pneu jsem je nevážil, ale bez pneu má disk 10kg no... Jsou super!!! :palec: Jinak dnešní voskování disků:)
-
Tak nakonec ty první zástaly doma:) Přemejšlím, že bych je dnes nandal :D KDyby náhodou, do škoaly pojedu busem.. Jinak Vašku jedno kolo stále 6044 Kč. :) Taky jsem původně myslel, že 25k je za disk jeden, pak jsem to nějak neřešil a nakonec se na jejich stránkách objevilo že jeden disk stojí 6k. Tak bylo vybráno :) Jeden disk má bez pneu 10kg, což je dorbý si myslím na 19"....
-
Super, díky za info! :)
-
Díky kluci. Za názory!!! Oboje jsou Benet a oboje 19". Jinak chodím na práva na UK a na VŠE. Takže na brigády moc času není :D :/
-
Díky moc!!! Přeci jenom ale chodím do školy, tak není úplně easy si na takový věci vydělat. Auto jsem spíše dostal, můj příspěvek byl vcelku zanedbatelnej :D, tak ta snaha byla. Dneska mi přišla K&N vložka do filtrboxu, žádnou výraznou změnu jsem nepocítil, ale tak ani jsem s tím nepočítal:) Je to spíš pro pocit. Každopádně ten origo filtr nešel pomalu ani profouknou a to je úplně nový (500km), takže o nějaké zasranosti nemůže být řeč. Když jsem byl u toho, tak jsem motor rovnou umyl :) Jinak ke kolům ještě.. Mám menší dilema. CJoctavian mi udělal photoshop, tak když mi k tomu řeknete svůj názor budu rád :) tyto disky mám už doma, ale mám možnost je vyměnit za ten druhý design, tak mám trošku brouka v hlavě ??? Každopádně děkuji CJoctavianovi poděkovat za snahu :)
-
Tak bych se Vám taky rád představil:) Je to Octavia RS Combi 2.0 TSI DSG, r.v.2009. Momentálně najeto 50 tis. Koupeno jako roční manažerský vůz ze škodovky. Auto je až na šíbr asi komplet. Kůže, navigace, přípojka na iPod, changer, přední senzory, bezpečnostní skla, vyhřívaná zadní sedadla, mezipodlaha v kufru atd atd. Zatím jediné co jsem s autem udělal tak jsou černá zrcátka, černá originální 18" palcová kola, zamykání zpátečky a fólie. V plánu je toho dost - sportovní podvozek, nějaká úprava motoru... Tak uvidíme jak to půjde.... :)
-
Jak ji to vyřešil Vašku?
-
No měly by údajně:) Díky! :D
-
Něco kolem šestky jedna
-
Tak vyřešeno, nakonec přišly obě sady :D Ale beru 225/35 :) Mám radost:) Jsem na ně zvědavej! Moje první úplně nové pneu :D Michelin Pilot Sport PS2:)
-
-
225/35 R19 :) Díky za rady!!! BTW. Cena je plus mínus stejná rozdíl je asi 2 stovky. Taky jsem si myslel, že by 225 mohla být levnější..
-
Proto se na to ptám ;) v 21 letech člověk není moc zkušenej na podobný věci, takže tak :) Navíc v typovém listě jsou obě varianty, tak proto si rád nechám poradít :)
-
Slečna Vrzalová říkala že to je komplet podvozek :D Ale to bude asi stejný jako ten jejich výfuk.. taky to je jen od katu dozadu.. Ne? Ok tak teda 8" ET40 = 225/35 :)
-
No můžu buď 225, nebo 235, jiný rozměr ne, kvůli typovému listu... U BT používají 235, ale michalRS2 na to nadával, že mu to drhlo :/
-
Zdravím, mám doma kola 8x19" ET40 a nevím jakou zvolit šířku gumy. 235, nebo 225? Do léta bych chtěl stihnout podvozek a bojím se aby nebyl nějakej problém se škrtáním nebo tak podobně. Každá rada a ohlas ceněna! Díky!!!
-
JJ ten mám:) Je paráda to nanášet:)
