Přejít na obsah

mstoces

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    314
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele mstoces

  1. Přijížděl jsi když já šel k autu?:) S "přítelkyní"?:)
  2. Klidně můžem:) šlape to jak hodinky. Jen to teda smrdí neksutečně:D
  3. Tak nějaké novinky z detailingshop.cz :) A takhle funguje IronX :)
  4. No tak vrátit prachy. Ale jako hodit je do koše když jsi je neměl ani rok mi přijde blbost
  5. JJ, psal jsem mu, ale po změně "ceníku" jsem ty zrcátka nechal dát na černo a taky dobrý:D
  6. JJ místo černýho:) No bohužel... Jde, ale ten slabší... Takže zůstal "fofrklacek" :)
  7. Peknej bordel v tom kufru .... Jinak výhody? Že to je lehčí?:) Ale koukám, že to je dědkův kufr, tak to beru zpět :lool:
  8. @ snb-rider leda že si tam pro ně dojedem Nebo to určitě pošlou:)
  9. Hezká!:) Dej víc fotek, jestli se teda s náma budeš ještě kamarádit:D
  10. Díky, zatím jsem nevyjel s tím ještě. Počítám, že když zastavím u tesca tak ventilky budou v prdeli:D
×
×
  • Vytvořit...