Přejít na obsah

mstoces

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    314
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele mstoces

  1. Na světlech je fólie od mistr Vasekk, lepená jím osobně :D ... Ale je tam ještě něco nového!! :) B)
  2. Každej zájem o kosmetiku mimo sonax apod. je úspěch!! :D
  3. Vasekk: Vidíš, jak už to máš pod kontrolou:)
  4. S tím šicím strojem máš pravdu. V mělníku jezdí jedna RS předFL a když projede okolo, tak si vždycky říkám, že tam snad má nějakej výfuk jinej. Nechápu proč teď je to takový....
  5. Moc hezká, vítej! :) BTW: To s tou RNS 510 sis dělal sám?:) A jinak když křídlo, tak bych taky koupil origo
  6. Není problém...:) Jen je na hovno, že na tom černým to absolutně není vidět:D
  7. Tohle je nádhera Jinak jsem dneska dopoledne tepoval interiér. Strop+podlaha a koberečky a tohle mi zbylo :D
  8. Tak to se budem asi potkávat:) Viděl jsem Tě parkovat u pošty:)
  9. Fotka od chjetjova je parádní!!! BTW: Vittorio nebyl jsi dnes v Mělníku? :)
  10. Neví někdo čím bych se tohohle zbavil?
  11. Včera jsem Tě potkal na Prašným mostě nad Letnou:) Moc hezký auto:)
  12. Nene :D Na 10 dní půjčená:) Kdo by tu mrchu živil :D
  13. Zdravím, poradí mi někdo jak pořádně vyčistit klimatizaci? Koupil jsem nový pylový filtr a čistič klimatizace od sonaxu, ale zápach je tam pořád. Má někdo něco vyzkoušeného? Mám octavii II. Díky moc
×
×
  • Vytvořit...