S tím šicím strojem máš pravdu. V mělníku jezdí jedna RS předFL a když projede okolo, tak si vždycky říkám, že tam snad má nějakej výfuk jinej. Nechápu proč teď je to takový....
Zdravím,
poradí mi někdo jak pořádně vyčistit klimatizaci? Koupil jsem nový pylový filtr a čistič klimatizace od sonaxu, ale zápach je tam pořád. Má někdo něco vyzkoušeného? Mám octavii II. Díky moc