Přejít na obsah

jenifer

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    76
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele jenifer

  1. na volnobeh mi to ukazuje nekdy i 10 -litru kolik ma spravne ukazovat spotrebu hodnota teply motor
  2. ahoj mam dotaz cidlo teploty ukazuje asi 20 procent mene nez budik mechanik tvrdi ze je to v norme nejak se mi to nezda myslim ze by melo ukazovat stejne asi to ma vliv i na spotrebu.
  3. sory nejak jsem premackl mam neco podobneho ze servisu bohuzel zjisteno pozde take nevim co s tim
  4. jenifer

    pada nafta

    to neresi problem zajima me kde koupit ten zpetny ventil dava se pred filtr
  5. poradi nekdo co stim udelat jedna se asi o 6 centimetrovy kousek odlepuje se to od spodku jako odfoukle je to vpredu.
  6. ahoj mam problem pri delsim stani pada nafta spatne startuje nekde jsem cetl o zpetnem ventilu ktery se da pred palivovy filtr na privod slysel o tom nekdo nebo tip kde se da koupit
  7. OK.koupeno origos cca 150 je to v pohode
  8. pri cisteni egr jsem poskodil hadicku podtlaku tu silnejsi nemuzu nikde sehnat nema nekdo tip mototechna nabidla jen 5-metrove baleni.dekuji za pomoc.ps vysocina HB
  9. koupil jsem zimni vif je to jina barva plechovky a jina barva naplne vloni byla zelena letos je to nejake hnede vyrobce na obalu stejny i to jinak smrdi co vy nato
  10. vycisteno ponechan zapnuty jede lepe odspodu na 170000 km to nebylo zase tak hrozne jeste dotaz kde koupim servo sampon diky za radu
  11. jeste jeden dotaz cisteni parohu slysel jsem ze je dobre nalit benzin a nechat vypalit a potom vyklepnout co vy na to
  12. ano je to jasne jenom nevim proc ho po vycisteni nepouzivat jako pred tim vydrzel 170000 tak myslim ze zase neco vydrzi
  13. chystam se cistit egr mam ho zaslepit nebo nechat puvodni jakou silu ma mit zaslepka
  14. ahoj mam stejny problem moje spotreba je prevazne 6.2 ahf 81kw na chorvatsko je 5.4 kdyz tady ctu za kolik se jezdi tak jsem z toho paf pod 5 jsem se nikdy nedostal rozvody pred 20 000km predvstrik ok filtry tez podotykam je to combi nevim jestli ti co jezdi za 4 to tlaci.
  15. dnes jsem menil olej v prevodovce tdi 81 kw motor ahf petikvalt dal jsem tam origos G060726A2 ale dostal jsem tam jenom 1.6 litru vic tam nejde ani za boha ma ta vlezt 2litry nevim jestli to je dobre olej vytekal jiz plnicim otvorem
  16. jenifer

    ruzne

    ahoj marne zhanim mriz do auta na prevoz psu potrebuji za predni sedadla jezdim se tremi psi mensimi na zadnich sedadlech kufr plny na dovcu kdyz je dam do ksiru tak se zamotaji,vsude jsou jenom za zadni sedadla a to nepasuje,diky za tip.
  17. ukazuje okamzitou spotrebu motor ma kolem 1000 otacek bylo to na vagu a nic celkova spotreba vychazi ok
  18. pri volnobehu ukazuje pc spotrebu az 9 litru nekdy 6 nevim co se s tim da delat octa 2000 kod motoru ahf
×
×
  • Vytvořit...