ma nekdo zkusenost ze zpetnym ventilem zapojeni pred filtr nechce se mi strihat origo hadicky ,byla by vhodna medena trubka a udelat zni takove esicko lolem filtru, ma to nekdo zapojene a jakym zpusobem dik za rady i foto
ahoj v skoda maji origos pruzne plechove matice nasunes ji na bocni plastovy kryt jako puvodni a mas po problemu cena je 6kc za kus srouby jsou take cena je stejna a drzi to ok
ahoj myslis ze to ma vliv na spotrebu zitra budu mit origos bit 5-hvezdu tak to zkusim do toho lihu jsi ji ponoril nebo jenom postrikal jinak mam 81kw ahf combi a mam ted furt spotrebu pres 6-litru
kdo udela kompletni diagnostiku ol tdi ahf 81kw r.2000 mam na mysli vahu,turbo,mnozstvi vstrikovaneho paliva,cidlo teploty atd.H.B,JI,HUMPOLEC,kdyz tak sz.
mam take problem o1 81kw ahf dost to zere od plne do plne 6.7litru prevazne 10km tam neco mesto 10 zpet vymenil jsem cidlo a nemohl jsem ohrat motor na 90,druhe cidlo to stejne, vraceno stare motor ohrat bez problemu cidlo bylo febi a druhe by melo byt origos.diky za rady
desky jsou v poradku dnes jsem to rozdelal a vypada to na krivy kotouc jdem s tim otacet asi o tri cvrtiny dobre a posledni cvrtina jde tezko je to slyset i pri jizde bez brzdeni kotouce i desky ferodo najeto 25000km
pri brzdeni se ozyva zvuk je to jako kdyz se neco srotuje nevim jak to popsat vypada to na zadek je tyden po stk brzdy bez zavad kotouce ferodo desky take asi 22000 km nehreje se.
ahoj zajima me jak dlouho nechat rozvody remen dayco zesileny vim ze 90000km ale zajima me casovy usek nez to najedu tak mi to bude trvat 8-let vi nekdo casovy interval jestli je to omezeno i roky.