Jump to content

x Michi x

Uživatelé
 • Content Count

  750
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About x Michi x

 • Rank
  white socks edition

Recent Profile Visitors

1 321 profile views
 1. Přesně jak píše Stóča :-) Jinak jestli budeš dávat SRP, tak k tomu nezapomeň zvolit vhodný vosk :)
 2. Jj. Pokud to probíráme od leštění a neprobíráme předchozí akce, tak je to jak píšeš. Jakou hrubost budeš používat?
 3. Pokud nenaneseš nějakej kvalitní podklad (nejlépe LP) tak ti na autě vosk moc dlouho nevydrží. Vždy je potřeba dodržovat technologický postup :-) Ahoj. Jestli začínáš, tak bych ti spíš místo rukavice z ovčí kůže doporučil Incredimitt od Microfibre Madnness. Je to nejkvalitnější syntetika a lehká na udržování. Na kola a spodek auta kupuju obyčejné syntetiky a dost často rukavice v obchoďácích v autodoplňcích (spotřebuju jich megamoc) Nebo někdo tu jmenoval capt. Canoodle. RGAB v obsahu 250ml ti vydrží tak na 10 mytí si myslím. Sušící ručník ti krásně stáhne všechnu vodu
 4. Už jsem po něm koukal :D Ten by se mohl líbit i ženě když je to lilla :D
 5. Vláďo. Ze mě jsou v autorizáku, jemně řečeno, u vytržení. Ale teď naposledy mě fakt, fakt, zase pobavili. Dal jsem jim na zem staré nemocniční, ale čisté, prostěradlo, aby mi tam nenadupali. A když to žena byla vyzvednout, tak jí povídá: "měli jste na zemi prostěradlo, tak jsme vám ho dali pryč, abychom ho nezamazali" a podlaha podupaná ... pecka!
 6. Tak mě to prasklou žárovku teda hlásí
 7. Já stál mezi HGV. Mám černé Volvo a když mě s oktou předjížděl, tak jsem na tebe zběsile blikal, ale ty jsi pádil dál! Do Liverpoolu jezdíme do Jaguáru nakládat, tak bych se třeba někdy stavil :-D Napiš do SZ co tam děláš a kde bydlíš :-)
 8. Tak se přiznejte: Kdo jel 26.2 cca 11:30 (UK času) z doků v Dover nahoru po A2? Zelená OI myslím s pražskou spz (to si ale nejsem jistý) Museli jsme spolu jet i neckama v 10:00 z Dunkerque ^_^
 9. Pod vosk bych dal jeste nejakej podklad, nejakou politruru alespon. Ale mozna bych zkusil to vzit nejakou jemnouckou pastou?
 10. Ano pasovat bude. Kup volant bez airbagu (seženeš kolem tisícovky) protože bagy jsou stejné
 11. Kluci prosil bych poradit. Moji oktávku znáte. Stalo se to, že (jak někteří víte) mi někdo někde naboural lehce předek (asi rohem, nebo koulí) Přední nárazník na pravém horním rohu spz je lehce vmáčknutý a spz zvlněná. Ono kdo to neví, tak to možná ani nepozná. Mám havarijko u Kooperativy. Můžu si to nechat vyměnit za nový díl? Resp. jak to mám zaonačit? Děkuju!
 12. Normálka půjdeš do tvého místního obchodu "pro kutily" a koupíš štětec s co nejjemnějším chlupem (záleží kde,a na co, ho budeš tedy používat) Nehledejte v tom nějaké složitosti :-)
 13. Tam nastříkáš IroX, pořádně ho tam rozetřeš šťetcem a pak omyješ tekoucí vodou třeba z hadice. Na omytí nemusí být tlak. To samé zopakuješ s nějakým Tar removerem. Moje zkušenosti jsou, že tyhle místa jdou dost často i jen se silným koncentrátem autošamponu.
×
×
 • Create New...