Záleží odkud jsi, ale kdybys to chtěl jen vyzkoušet bez stahování a pálení, určitě se tu najdou lidi, kteří mapy mají a když dorazíš, jistě zapůjčí k instalaci.
Jj, Milhausek má svatou pravdu, mohla by odejít základní deska nebo něco jiného. Za ty peripetie s tím to nestojí. Stačí se podívat po "profících" tady, vybrat si podle Tvého bydliště a dojet. Pak je to už otázka jen pár desítek minut.