-
Počet příspěvků
101 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Stifmeyster
-
a co ten flekatej blatnik ?
-
takze to abs bude mit zrejme vliv na nefunkcnost haldexu :( hlasi mi to chybu ridici jednotky abs. nekde asi spatny kontakt.
-
spinave podzimni foto. Jinak dnes jsem byl na horach a zjistil sem ze nefunguje 4x4 :( blbne mi abs tak ze by to melo spojitost ? prislo mi ze 4x4 slo dokud se nerosvitila kontrolka abs pak uz hrabal jen predek.
-
moc pekna :) ale co to orezly celo ? takhle snad rezne jen druhovyroba ne ?
-
taky ho nemam ;) ale paket pro spatny cesty by ho asi mel mit. Taky mam okticku ze svycarska. Kdepak jsi auto kupoval, koukam ze mas na spz swisscars ? jj to je tim ze je to 4x4.
-
mas plech pod motorem ?
-
-
nechci to tu zbytecne zasirat ale mam s OB autodily taky spatny zkusenosti. U vseho maji napsano skladem a nemaji skladem nic. Objednal jsem blatnik a prisel mi mail ze prijaly objednavku a ne za jak dlouho dodaji zbozi. Tak jsem jim odepsal kdy ho dodaji a na to uz neodepsalï a 14 dni se nic nedelo. bohuzel jsem nemohl dyl cekat tak jsem koupil blatnik jinde a napsal jim ze rusim objednavku. a najednou odepsali hned ze by zbozi uz davno dodali ale nezvedam telefony a dalsi vymluvy. Zajimavy ze jsem jim psal asi 3 maily a ani na jeden neodpovedeli. Uz nikdy vic
-
Proc novy turbo ? Muzes ho vycistit ale jestli mu nic neni tak neni duvod. To najede klidne 350 000 bez problemu
-
pekná ale na 4x4 moc maly kola. Taky jsem ji s takovyma koupil a musel jsem je hned sundat vypadalo to hrozne
-
kola pekny ale zalezi jak veliky budou :) doufam ze minimalne 16 a vice
-
ahoj. mas peknou okticku. koukam ze taky plzenak odkud je prosimte focena treti fotka ? hezky vyhled
-
tak auto konecne opravene, umyte a olej vymeneny. Fotky z projizdky + domecek jaky by se mi moc libil ;) mimochodem majitel uz je pry za mrizemi ale ta zahrada u toho a za domem vybeh kde ma nejaky exoticky jeleny a dalsi zver fakt luxusni sidlo mam zkazenou naladu jeste ted
-
Tak auto uz je opravene doma - zitra nafotim :lool: Ale co je horsi ze se mi podelal central ve dveri u spolujezdce. Nevim jak je otevrit moturek jen tak divne rachta a nic. Docela blby ty dvere nejdou jinak otevrit ani zevnitr ;)
-
Pekna okta i barva :( akorat bych vymenil SPZ za novy pusobi to trochu osumele a stare ikdyz je to detail
-
ja spis myslim ze starline zadny oleje nevyrabi a pouze prekupuji. Tech vyrobcu oleju zase tolik neni. Do auta bych to nechtel ale myslim ze se motoru nic nestane kdyz to je schvaleny :(
-
Takze okta uz je v lakovne. Akorat stale cekam na blatnik objednany z obautodily.cz uz asi tyden jinak s novyma svetlama to vypada pekne nez ty stary opiskovany. Bohuzel havarïjku jsem nikdy nemel protoze jsem neveril ze ji budu potrebovat ted se mi to vymstilo. A ESP taky nemam ikdyz jsem si myslel ze ho maji vsechny 4x4 tak asi ne .
-
Tak okta ma uz novou chladicovku, chladice, saharu a vyztuhu. Ted se bude menit celni okno a dily do lakovny. Potom koupit novy svetla a cely to spasovat. Nastesti to nebylo nijak hnuty
-
Cenim si nabidky ale tahokov neni nic pro me a navic mi sef v praci nabizi stejnou a zadarmo ;)
-
Tak minuly tyden probehl maly unfall ;) Srazil jsem jelena a ani on ani okta uz to nerozdejchaly. Bohuzel nemam nafoceno ted uz se auto opravuje. Chladicovka byla az na motoru a ktomu se jeste otevrela kapota takze sklo taky. Cely predek se bude menit akorat levy blatnik zustava. Nema nekdo navic masku kdyz menil treba za tuningovou ? a pravy blatnik ? vse ostatni uz mam DIKY
-
original kolem 450 Kč jeden v plny cene.
-
geometrie se steluje na tyckach rizeni a na rameni jde hejbat s cepem. ale nic stoho nemusis povolovat takze neni duvod delat geo. Vis kolik veci by se spravne melo delat a nedelaji se :P je to zbytecny. ale nesmis prave rozhodit ten spodni cep jinak na geometrii musis to je jasny. Vymenujes treba s kazdou vymenou oleje vypousteci sroub ? spravne se ma menit s kazdou vymenou a taky se to nedela
-
ahoj. Dneska jsem stim jel 170km a kdyz jsem prejizdel diry nebo koleje tak to jakoby vic boucha nez predtim ale v zatackach super. Mas takovou vetsi kontrolu nad autem, predtim to vic plavalo rozdil poznas. mam novy i gumy na stabiku. Jeste asi vymenim cepy jeden byl dobry ale druhej se mi zdal trochu volnej. Delal jsem si to sam nic na tom neni, akorat blbe jde povolit cep pokud si nechces rozhazet geometrii.
-
Tak jsem vcera namontoval novy original silentbloky do ramen. Zadni jsem dal plny z audi tt a rovnou jsem vymenil i predni ikdyz ty byli ok.
