Přejít na obsah

Stifmeyster

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    101
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifmeyster

  1. ja bych sel do original taznyho. po odejmuti neni vubec nic videt je to schovany pod naraznikem. myslim ze lepsi nez nejaky bastleni a da se sehnat taky za dobrou cenu
  2. tam nekde pod tim bilym je chudak okta. Takhle dopadla po ceste z prace a nemit 4x4 tak bych asi spal v praci. Totalne zavata cesta skoda ze jsem nemel fotak. dokonce jsem zapadnul bylo tam tolik snehu ze si okta lehla na bricho ale po nekolika pokusech jsem se vyskrabal
  3. sice je to cervena ale cerny listy s cernyma doplnkama maji taky neco do sebe
  4. Tak prolejzam fotky na netu a nemuzu se rozhodnout. Dat RS naraznik a listy do barvy, nebo dat jen naraznik a nebo jen listy do barvy. ach jo
  5. nejake novinky. Octa dostane novy zadni sterac a cerny znak :)
  6. ahoj to je original drzak co se daval do golfa IV, na vrakarne za 100 Kč
  7. Tak jsem dnes uz taky prezul na zimaky a namontoval napojak z golfa IV. Konecne si muzu v klidu vypit kafe i za jizdy ale nebyla to zadna sranda ho tam napasovat aby fungoval jak ma.
  8. pekne si hrajes ale tu dosedaci plochu na kotouci jsi natirat nemel. maximalne namaznout vazelinou aby ti tam ty plechace pres zimu nezarezly.
  9. Tak jsem musel vymenit roztrzenou manzetu na poloose a rovnou jsem preventivne vymenil gumy na stabiku ale protoze jsem si myslel ze povolim jeden sroubek a bude to. Docela jsem se stim natrapil nez se mi to podarilo stahnout abych tam ten sroubek dostal zpet :lool: ale povedlo se a je to znat na nerovnostech to pekne ztuhlo.
  10. Stifmeyster

    Molík

    zadnim svetlum by prospelo vylestit nebo zalakovat jsou nejak matovy :( nebo jsou tak ocouzeny ?
  11. no neco jinyho je kdyz to jde na fakturu v servisu a nebo kdyz si nechas vyplatit penize a opravis si to svepomoci. ale to jsi byl v autorizaku ne ?
  12. slo to z povinnyho ruceni vinika a ten mel ceskou pojistovnu. Nemel by mi domu prijit nejaky papir kde bude rozepsano kolik za co vyplatili ? ja stale cekam a nic
  13. ahoj. dal jsem to na svepomoc vzhledem ktomu ze delam v lakovne a dily mam taky levne. Likvidator mi napsal na vymenu nárazník + lak, svetlo, blinkr, listu a mrizku. Blatnik byl jen na opravu takze lak. A to co mi za to poslali by nestacilo ani kdybych koupil neorigo veci a nechal si to nekde nalakovat Takze naraznik jsem opravil a nalakoval. Svetlo, blinkr, listu a mrizku jsem koupil novy origo ale s veeelikou slevou a s blatnikem jsem nedelal nic jen jsem ho malinko narovnal. Zajimalo by me kolik pojistovna pocita za novej naraznik a svetlo protoze za tu jejich almuznu bych musel jit nekam na vrakac.
  14. dnesni vecer pri zapadu slunce jinak oktavecka opravena ale pojistovna mi tak vojela ze kdybych mel vse koupit novy + lak tak budu jeste doplacet :lool:
  15. pekna oktavecka kola i snizeni a golfa znam z vw clubu taky moc pekny
  16. pocitej tak zhruba 800 Kč filtr a 400 Kč olej. Olej se meni kazdych 30 000 km a filtr 60 000 km. Pokud nevis kdy to bylo meneny tak ted udelej oboji. Klidne si to vymen sam povolis vypustni sroub, vypustis olej a tim stejnym otvorem naplnis s kartuse to tam vymackas. hlavne si kup olej v kartusi protoze maji ho i ve flasce ale to je ti na nic. Na filtr je specialni klic ale povolis ho i klestema. je tam spatny pristup ale da se to. tady to mas :)
  17. trosku to vypada na montaz :) jen ta guma jak je nizka
  18. Tohle je taky dobry mel jsem tam -22 ale nez me napadlo to vyfotit tak se oteplilo. jinak moturek jel dobre akorat rychle ztracel teplotu a malo to topilo .
  19. :lool: ja tam mel nejmin 5.1
  20. prumer mam 6 litru plus minus pul litru. na dalku mam 5,5 v pohode a kdyz to honim tak i 7. Rad bych to nechal chipovat u dieselpower ale ted potrebuju jiny veci. V prvni rade to opravit po bouracce a pak musim koupit novy brzdy.
  21. Mluvil jsem s jednim chlapkem co meli ve firme octu 4x4 a rikal ze zkouseli vyjizdet sjezdovku nekde na sumave. Povrch byl namrzlej ze se to neborilo a vyjeli az nahoru. dokud si nelehne na bricho tak jede kdyz mas dobry pneu.
  22. jestli to najdu tak ten clanek oskenuju. rozebiraji tam haldex prvni a druhy generace. a jako jeden z rozdilu tam pisou prave to ze prvni generace nefunguje na zpatecku. me teda taky prislo ze kdyz jsem v zime zapadnul tak na zpatecku to normal jelo na vsechny 4 ale nevim to jiste.
  23. chudak auto :lool: ale je zajimavy ze vtom druhym videu jak vyjizdi ten kopec na zpatecku tak mu hrabe i zadek. cetl jsem recenzi na dvojkovou octu 4x4 a tam psali ze na rozdil od jednicky se pripojuje zadek i na zpatecku. a jednicka umi pripojit zadek jenom dopredu. asi to budu muset zkusit
  24. Tak takhle skoncila dnesni projizdka. Jel jsem po takovy vesnicky silnicce kde se dve auta vyhnou jen tak tak. A proti me se vyritil ze zatacky klucina ve starym cliu takze jsem najel ke krajnici a zastavil. on jel tak rychle ze zaslap brzdu takze se mu kola zablokovaly a na tom mokru jel smykem primo do me. Snazil se vyhnout ale tim jak mel zablokovany kola jel rovne. rana to byla docela velika ze jsem se ani nechtel jit podivat co se stalo autu. ale nastesti to nebylo tak hrozny. Je utrzeny svetlo z drzaku, blinkr rozbitej, naraznik odrenej, lista je rozmackana a ruzek blatniku je trochu ohnutej. nejvic se ale bojim aby to nebylo nejak hnuty naranik vubec nesedi k blatniku. To kluk dopadl hur tomu se ani netocilo kolo jak to mel narazeny. Doufam ze to pojistovna vyridi rychle
×
×
  • Vytvořit...