Přejít na obsah

Stifmeyster

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    101
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Stifmeyster

  1. tak tohle je moje vize jak bych chtel octu v budoucnu udelat. (Kola RS v oranzovy porsche, stelovak, lehky zatmaveni oken a mozna teda jeste rs naraznik
  2. nejsi daleko od pravdy puvodne byl takovy zamer ale nakonec vznikly jen tyto fotky a projizdka lesem.
  3. ahoj. jsem lakyrnik tak to pro me byla malickost. ja jsem ten chrom lehce prebrousil dratenkou a pouzil zaklad kterej drzi i na skle takze by se to loupat nemelo. nejlip ale udelas kdyz ten chrom sundas dolu a nalakujes to jako obycejny plast.
  4. No s octou jsem na zadnem srazu jeste nebyl nemam ji vytunenou abych ji nekde predvadel. Na tuning srazy jsem jezdival s timhle
  5. Dnes probehla mala udrzba a ocista celyho auta. Foto auta bude zitra dnes uz byla tma
  6. Dekuju Vam tady je foto z leta jeste s mracitkama.
  7. a dekuju Vam za chvalu. zvlast cerrtince
  8. ted planuju dodelat drzak napoju protoze to mi vazne v okticce chybi. Nasel jsem nejaky navody na nemeckym foru a to dve moznosti bud z Golfa IV nebo z Lupa. Nema to nekdo zvas ?
  9. to mas pravdu to mi taky vadilo na predchozim aute a proto jsem ho prodal ikdyz mechanicky bylo super.
  10. covece reknu ti ze na jednu stranu jsem rad ze je v super stavu ale na druhou stranu jsem byl zvyklej ze moje predchozi auta meli vzdycky nejaky mouchy a porad bylo co opravovat. Ted se trochu nudim ale nastesti mam jeste jedno auto a tam je prace dost.
  11. Ahoj. Tak bych vam chtel predstavit svoji oktu. Jedna se o kombik 4x4 TDI PD (ATD 74kw) vyrobeny v roce 2004 edice DRIVE. Ma el.okna a zrcatka, climatronic, tempomat, multifunkcni volant, maxidot, radio symphony na CD. Dovezl jsem si ji ze svycarska po prvnim majiteli se serviskou v zachovalym stavu bez jedinyho skrabance. Ja jsem akorat nasadil 16"kola z audi + nove zimni pneu ktere jsou na fotkach. Ted uz je na letnich pneu a novych kolech ale to musim teprv nafotit. Masku jsem striknul cerne, dozadu jsem dal chromovou listu milotec a tmavy bocni blinkry. Jinak ji mam uz rok a najel jsem 50 000 Km opravoval jsem akorat volnobezku na altiku a lozisko v kole jinak menim jen oleje a filtry. a co jsem to prolejzal tak vsechno je na aute puvodni i silentbloky na podvozku vsude je rok 04.
  12. jsem zvedavy jak to provedes se zadni napravou kdyz se chystas snizovat :) teda jestli nechces mit kola do Acka
  13. Stifmeyster

    Mracitka

    mracitka od milotecu maji homologaci a to protoze nezasahuji az do paraboly takze nijak nesnizuji svitivost
  14. Stifmeyster

    Ložisko

    to nove lozisko jde taky pri lisovani (nebo jak jste ho tam davali) znicit. uz jsem to taky videl nesmi se lisovat do stredu loziska ale pres okraj jinak se tam ty kulicky vytlaci a je po lozisku. je divny aby to po vymene hucelo
  15. Stifmeyster

    Mracitka

    delal jsem to lepidlem na okna. drzelo to dost a pak to slo i sundat i lepidlo ze svetel. oboustranka musi byt kvalitni treba 3M a ne takova ta levna ta drzet nebude.
  16. me by spis zajimalo jestli se delalo neco original do octavie ?
  17. Nevite jestli se delal do O1 nejaky drzak napoju ? neco jako byl vysuvny v Golfu ? docela bych neco takovyho bral neni tam jediny misto kam odlozit piti. videl jsem ze v RSu nejaky byl
  18. Nema nekdo 18ky na 4x4ce ? nebo alespon nejakou fotku ? chtel bych je koupit ale bojim se ze to bude hrozne vysoky. a snizeni u 4x4 je asi problem kvuli zadni naprave aby nebyly kola do A. diky
×
×
  • Vytvořit...