Přejít na obsah

t-vag

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    119
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele t-vag

  1. vyfotit? to by jsi byl hodnej,aspon bych si to dokazal predstavit.nikdy jsem to jeste nemenil,tak se ptam. tlacit a sroubovat co konkretne? diky
  2. Předem se omlouvám pokud zakládám duplicitní téma, ale hledal jsem a našel každou odpověď jinou,tak to potřebuju ujasnit :) chystám se na výměnu ZADNÍCH kotoučů a destiček a zajímalo by mě,jestli budu potřebovat ten přípravek na destičky,nebo to zvládnu sám doma "na koleně" - samotná výměna nebude snad nic složitého, ale nechci se dostat do situace kdy rozdělám třmen i s kotoučem a zjistím že potřebuju přípravek který nemám. Chci to jednou provždy ujasnit,tak doufám, že to nevadí. Jinak třeba nějaké názory od lidí co už to měnily by určitě pomohly. Děkuju - jinak Oct1,2003,81Kw
  3. Ještě než začne zima, chtěl bych se zeptat na vaše názory a zkušenosti s nástřikem spodku auta :) S čím jsou nejlepší zkušenosti krom vystříkání dutin? Vím že možností bude asi víc,ale zase nechci na spodek nastříknout něco co by bylo spíš na škodu .) díky kluci
  4. Zdravím, O1-81kW, pořádně svůj problém nedokážu možná popsat,ale zkusím to: Po přejetí nerovnosti mi jakoby lupne (kov na kov) od přední strany u spolujezdce. Už dlouho s tím laboruju a nevím čím by to mohlo být. Pro začátek hned povím,že mám na octě sportovní podvozek,ale to vylučuju že by to bylo tím,protože lupání bylo už na sériovým. Lupání nemůže dělat ani ložisko - na obou kolech měněna cca týden zpátky, napadlo mě uložení tlumičů protože to je původní,ale zase se ta "rána" ozývá spíš od kola než od blatníku,ale nevím. Jedině mě napadá uchycení stabilizátoru tím mezikusem ve tvaru osmičky,protože i když jsou dávaný nový na obou stranách - najeto cca 2000km,tak na týhle straně u spolujezdce nejde úplně dotáhnout - přišel jsem na to náhodou a je tam stržený závit - v servise kde mi ty osmičky měnily tvrděj,že už to bylo,ale vím že ne - je možný že by ty rány dělala tahle malá vůle na osmičce a ramenem? Neporadil by někdo jak stržený závit řešit? zkusit to dostat ven a vyříznout závit do ramena nový? ptám se na jakýkoli postřehy a budu rád když poradíte. Díky
×
×
  • Vytvořit...