-
Počet příspěvků
119 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele t-vag
-
ÄŤauec. já nad tĂm ještÄ› nepĹ™emýšlel vĹŻbec. pár vÄ›cĂ na prodej mĂt budu. Ty mettalicy jsou asi na 2 kolech škrábnutĂ˝-až bude ÄŤas tak bych ti je vyfotil a mohli bychom se domluvit :) mÄ›l bych na prodej i tu pĹ™ednĂ masku na fotkách pĹ™i koupi - svislĂ© žebrovánĂ - nebyla nikdy lakovaná a je jak nová
-
I Jéňovi děkuju za přijetí :D Byl to on kdo mě přemluvil založit topic :lool:
-
Moc díky Konny Takhle nějak jsem si tu změnu představoval už od začátku Díky i Tobě Gombi
-
16ky Mettalicy budou asi na prodej - jsou na tom letní Hankooky na dojetí (slítaný hranky)
-
Díky, dělá mi radost :)
-
Už jsem to nevydržel a musel jsem založit topic taky :lool: Škoda Octavia 81kW s motorem typu ASV Narazil jsem na ní asi po měsíčním usilovném hledání v Německu. Původně jsem koukal po Laurince,ale ani v Německu jsem jich moc nenašel a navíc mi tahle padla do oka prostě Najeto při koupi: 160 000 km Výkon 81 kW (110 koní) Rok výroby 2003 (datum uvedení do provozu 16.12.2003) Co se výbavy týče, tak jsem na to tolik nedbal při výběru,ale teď jsem pro změnu rád,že toho má můj černej dostavník tolik: myslím že krom kůže tam je skoro všechno okna komplet v elektrice 16" ALU Mettalica multifunkční volant parkovací senzory v zadním nárazníku vyhřívané přední sedačky kožený volant a řadička ASR, Climatronic ... atd. Černá metalíza - 9910 Věděl jsem, že si chci pořídit jedničku v kombíku, udělat jen pár drobných úprav a auto si prostě užívat, ale na druhou stranu jsem věděl i to, že bych se rád odlišil, protože jedniček jezdí všude plno Tahle myšlenka se mě drží stále a myslím že mě jen tak nepustí Jsem jeden z těch co rád seká trávu, vyhrnuje sníh a škrtá o asfalt Provedené úpravy: Komplet štelovák FK Automotive zadní kotouče od Zimmermana - destičky Ferodo Nové otěrové lišty (přední+zadní nárazník) - ty původní byly už zašlé a zadní navíc prasklá Výměna světel: "Devilky" jsou dole a na jejich místě už jsou klasické originály s drobnou úpravou blinkrů :lool: (Než mě budete kamenovat, tak bych chtěl jen říct že nikoho nekopíruju a blinkry s tímhle designem jsou na autě už od výměny za původní ledky :lool: ) 16ky Mattalicy nahradily na jaře 2013 17ky s šířkou 7,5 palce Na autě jsem měl bombing na hagusách,ale okoukalo se mi to a hagusy jsou opět čistý :lool: .... na dost věcí jsem určitě zapomněl - doplňovat budu průběžně Plánované úpravy: Nový znak na zadní vrata Zamakat trošku na interiéru (žádný výstřednosti - aspoň teda myslím :lool: ) Narovnat prahy (jsou otlačený z Německa) Trysky + Chip Leštěný koncovky v "diesel stylu" Nová přední ramena s uložením (do týdne by mělo být hotovo) .... plánů je hodně a přichází postupně pár fotek při koupi: a tady už pár aktuálních fotek
-
taky mě to vrzalo, a mám vyzkoušený silikonový olej :P zvednul jsem auto,uložení prostříknul a musím říct že už skoro rok mám klid
-
Tak jsem auto zvednul komplet u kamose v dilne a problem odhalen. Posvitil jsem a zjistil jsem ze mam prasklej silenblok na rameni, tak jsem chtel lisovat nov puky z ttcka,ale kamos mi sehnal komplet novy ramena i s pouzdrama za super cenovku,takze vymenime komplet ramena - i z toho duvodu ze na jednom je uz nove vyrezavanej zavit na uchytu kosti stabilizatoru. Kazdopadne diky za tipy :-) mam s novejma ramenama potom rovnou zajet na geometrii? :-)
-
Konny i Tobě veliké díky za odpověď vyčerpávající ty puky z tt půjdou určo až se to bude dělat Jiný ani nechci
-
Super, děkuju moc :) Při přejetí nerovnosti se to ozývá už trošku do volantu To by mohlo být ono
-
Zdravím pánové :) od pondělí se mi od předního kola ozývají zvuky typu "kov na kov" a včera jsem měl kolo dole a všechno prošel a dle vůle na volantu mám podezření na čepy řízení Jakého výrobce doporučujete? Nejlepší by byl asi originál ale to je celkem raketa za jeden čep (hned bych chtěl samozřejmě udělat i druhý na druhém kole) Koukal jsem na možnou záměnu třeba od Febi nebo tak,ale chtěl bych se zeptat na názory k ostatním výrobcům Případné další typy čím by to mohlo být? Kolo nehučí (ložiska maj najeto cca 5000km) Dále mě napadlo uložení ramen v silentblokách,ale nevypadá zle - je mi jasný že vypadat nemusí,ale může být KO Díky za případné tipy ;)
-
kola dělají auto - k tý modrý je ta stříbrná super
-
trošku to spadne,ale není to nic kritickýho - co koupit nějakej štelovák rovnou a seštelovat si to podle libosti? :wub:
-
koukám,že zůstáváš viset na stejným místě na podvozku jako já :lol:
-
JBproductions : těším se až bude finální fotka ;) Hybli : Neboj se toho chlape, beztak dřív nebo později podlehneš jako my ostatní :lool: :lool: (já topic O1 připravuju) ;)
-
moc dobře vím o čem mluvíš,protože já tohle udělal při montáži stavítka taky :lool: předek i zadek úplně na krev dolů (tenkrát ještě na 16kách) :lool: :lool: kolik máš nápravnici od země nemáš změřený? ;)
-
těch skoro 10 cm na předku je hodně znát hele :lool: :lool:
-
velka parada :-) pekne lezi na brise :-) copak mas na podvozku za stavitko?
-
zdravim panove. priswl jsem na to,ze mam strzeny zavit na ramenu predni napravy u spolujezdce. Mam na mysli zavit kam je uchycena kost stabilizatoru,tusim ze M10ka sroub,ten jsem dokonce za jizdy ztratil. Nejjednodussi postup jsem zkousel: proriznuti zavitu znovu klasickym zavitnikem (oznaceni 1,2,3 nebyl problem),dokonce se zdalo,ze to bude ok,protoze se zavit rezal celkem dobre,ale po nasroubovani sroubu s "kosti" usmev presel,protoze je opravdu strzeny v rameni a proto se chci zeptat na zkusenosti. samozrejme se nabizi reseni noveho ramena,ale to je myslim i nejdrazsi reseni. nebyl by problem zkusit predvrtat a vyriznout zavit M12,ale problem je ten,ze v kosti je otvor jen pro M10. napadlo me i reseni pomoci mezikusu specialne vyrobenym na soustruhu: z poloviny m12 do ramena a z druhe poloviny normalni desitka na tu kost stabilizatoru,ale nevim no ... i proto se ptam na nazory a reseni. moc diky
-
Ale dodělat to prý jde :) jen se ptám případně jak :)
-
mám problém s přepojením předních světel na O1 - mám stará světla a předělávám na nová (obojí originál Škoda),ale problém mám s mlhovkou - u starého světla je v otvoru pro mlhovku "západka" do které se našroubuje černá krytka (na fotce není),ale u světel "nových" je pouze plastová záslepka - koukal jsem z boku dovnitř a samozřejmě místo žárovky mlhovky je záslepka a mělo by to jít vyměnit kus za kus - nemám s tím zkušenost a proto se raději ptám. Tu plastovou krytku která je na fotce vlevo mám vystříhnout?vyštípnout? nebo je pod ní vylisován ten západkový mechanismus pro uchycení černé krytky? děkuji za postřehy
-
zdravim panove :-) je sice unor a na srazy naprosto nevhodny pocasi,ale nejaky vychodocech s dilnou a diagnostikou? privitam prime tipy i pripadne doporuceni. idealne chrudimsko a pardubicko,ale neni podminkou. diky
-
hele do nouzaku to ted nepadlo cca tyden uz. spis me zarazi to foukani od sloupku. nenapada nekoho neco?
-
tady jeden z mych postrehu panove: predem upozornuju ze Vag k dispozici nemam - moznost budu mit az nejak o vikendu asi. turbo jsem mel na repasi pred cca 10tis km, vsechno bylo ok,ale ted posledni dobou mam pocit,ze auto tolik nejede a zde ten postreh. mam pocit,ze pri prerazeni na vyssi stupen si turbo odsyci - za studena je. to celkem dost slyset,ale dela to i po ohrati auta.Obcas po vytoceni do 4tis. otacek (samozrejme pri ohratem motoru) se stane ze padne do nouzaku,ale vcera jsem prisel na to,ze kdyz necham volnobeh a otevru dvere u ridice a pridam plyn ozyva se i syceni u sloupku kde je pant dveri. nenapada nekoho neco? vcera byla uz tma tak jsem s tim nelaboroval;tak se ptam nejdriv i tady. diky xa namety,tipy a prispevky
-
diky moc, udelam si podobny pripravek a pustim se do toho :-)
