Přejít na obsah

Matulko183

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    159
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Matulko183

  1. chcel by som FL budiky ale s maxikom ale neviem co mi natom nepojde ak by mi ich tam daly a kolko by to stalo http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=16809
  2. Zdravim ta aj ja som z okolia TO, byvam 15km od TO a hned otazka nateba, nevies ci Pretočenie ručičiek na budíkoch pred štartom ide aj na model pred FL?
  3. Ano ano zlaty bosch.. :) no folia na svetlach je otiginal folia specialne na svetla.. takze neviem ake to ma percentaa.. noo gracho nebol spm to ja.. mna by si neponahanal moc :)
  4. marekczek: tento je iba 103kw ale je to uz ten dobry Dvojliter, kedze tie stare sa stale kazily, vsetrekovace Siemens :( toto je uz BOSCH ale ide velmi velmi slusne.. a R36 by som prijal aj ja do garaze.. Mozno casom
  5. Mne sa praveze tie folie natom pačia a sup je super ale chcelo by to 19" kola a jom podvozok aby som si ho nechal
  6. Zopár fotiek náhradného vozítka.. Dnes som to aspoň trošku umyl
  7. Ty chalani boly z radosiny ;) teda ten chalan neviem kto viac tam bol.. a letelzevraj strasne vynieslo ho na tie zvodidla..
  8. libor co ti poviem posrany su, ja mam len 19 rokov ale havran poznam ako svoje ruky a viem tadial ist velmi dobre ponahama nejedno BMW 530d :lool: ale na zaciatku mojeje jazdeckej kariery hned 3dni poo vodicaku som oblizal tam dvodidlo na feliciii ked naprsalo a ja som mal vpredu len hladke gumy bez dezenu
  9. Dakujem Jarysku ale nateba nebudem mat nikdy :( tvoja je krasna octavia ale snazim sa uz v mladom veku
  10. aj ja si myslím ešte nalepiť zadnu znacku, nechat len znak škoda a ostatné preč písmenka
  11. Hovoril som ze ked budes posluchat zvezies sa aj druhy krat :) no columbus a 3ramienko fl mf chcem namontovat aj ja do octy :)
  12. No co ti poviem, toto bolo jedine schopne auto do 70 000km ked sme isly kupovat.. A som to vokako pretroel ze nema automat.. Ale casom chceme Kombi 125kw CR DSG Panorama
  13. lumi: ano ten interier je luxusny! Columbus je spica! Pekne komplet vsetko v elektrike, ale chyba tomu stresne okno, automat a sound system vsetko okrem toho by to malo mat
  14. Na dva mesiace som si vymenil s Otcom auto kedze sa mu zapacila moja Octavia a tak teraz sedam Sup2 2,0 TDI PD 103kw Elegance, paci sa mi to len ten podvozok nieje to na nahananie po Havrane(horskom prechode)
  15. Zdravim vas chalani, chcem teraz na mojej O2 trosku precistit vyfukove potrebie nech ma lepsi tah od komina Mam v plane dat preč KAT, EGR a aj DPF kedze mam BLS motor Chcem sa spytat co poviete aj na odstranenie stredoveho tlmica? A ak viete aky je najlepsi spodob odstranenia DPF a EGR? dakujem za rady som este mlady neskuseny student :lool:
  16. Tie sedadla zo superba by aj mna zaujimaly.. Mam doma superb2 a moju octu2 pred FL a sedacky v superb su iny luxus!
  17. Matulko183

    Slovenskooo

    No to si od nas dost daleko, v KE som bol naposledny v septembri pre BMW 330d e46
  18. Matulko183

    Slovenskooo

    feki, odkade si? ja som medzi TO a PN
  19. Matulko183

    Slovenskooo

    Puchov? hmm? Nepojdeme na Jankov Vrsok? tam by bol dobry taky mini zraz
  20. Alessi pocuj co si robil s tym oknom? moje soferove trosku vrzga a spolujazdcove sa z 10tich krat 7krat vrati dole ked ho zatvaram
  21. Aj ja sa pridam ked pojdeme na ten vas mini zraz :) ja to nemam zase tak moc daleko :)
  22. Dakujem, snazim sa ju pomalinky robit lenze som len student 19rocny tak je to tazsie :)
×
×
  • Vytvořit...