-
Počet příspěvků
159 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Matulko183
-
chcel by som FL budiky ale s maxikom ale neviem co mi natom nepojde ak by mi ich tam daly a kolko by to stalo http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=16809
-
Zdravim ta aj ja som z okolia TO, byvam 15km od TO a hned otazka nateba, nevies ci Pretočenie ručičiek na budíkoch pred štartom ide aj na model pred FL?
-
Ano ano zlaty bosch.. :) no folia na svetlach je otiginal folia specialne na svetla.. takze neviem ake to ma percentaa.. noo gracho nebol spm to ja.. mna by si neponahanal moc :)
-
marekczek: tento je iba 103kw ale je to uz ten dobry Dvojliter, kedze tie stare sa stale kazily, vsetrekovace Siemens :( toto je uz BOSCH ale ide velmi velmi slusne.. a R36 by som prijal aj ja do garaze.. Mozno casom
-
Mne sa praveze tie folie natom pačia a sup je super ale chcelo by to 19" kola a jom podvozok aby som si ho nechal
-
-
Ty chalani boly z radosiny ;) teda ten chalan neviem kto viac tam bol.. a letelzevraj strasne vynieslo ho na tie zvodidla..
-
libor co ti poviem posrany su, ja mam len 19 rokov ale havran poznam ako svoje ruky a viem tadial ist velmi dobre ponahama nejedno BMW 530d :lool: ale na zaciatku mojeje jazdeckej kariery hned 3dni poo vodicaku som oblizal tam dvodidlo na feliciii ked naprsalo a ja som mal vpredu len hladke gumy bez dezenu
-
Dakujem Jarysku ale nateba nebudem mat nikdy :( tvoja je krasna octavia ale snazim sa uz v mladom veku
-
aj ja si myslím ešte nalepiť zadnu znacku, nechat len znak škoda a ostatné preč písmenka
-
-
Hovoril som ze ked budes posluchat zvezies sa aj druhy krat :) no columbus a 3ramienko fl mf chcem namontovat aj ja do octy :)
-
No co ti poviem, toto bolo jedine schopne auto do 70 000km ked sme isly kupovat.. A som to vokako pretroel ze nema automat.. Ale casom chceme Kombi 125kw CR DSG Panorama
-
lumi: ano ten interier je luxusny! Columbus je spica! Pekne komplet vsetko v elektrike, ale chyba tomu stresne okno, automat a sound system vsetko okrem toho by to malo mat
-
Na dva mesiace som si vymenil s Otcom auto kedze sa mu zapacila moja Octavia a tak teraz sedam Sup2 2,0 TDI PD 103kw Elegance, paci sa mi to len ten podvozok nieje to na nahananie po Havrane(horskom prechode)
-
To my bolo hned jasne
-
Gracho myslel asi mna ci? :D
-
Zdravim vas chalani, chcem teraz na mojej O2 trosku precistit vyfukove potrebie nech ma lepsi tah od komina Mam v plane dat preč KAT, EGR a aj DPF kedze mam BLS motor Chcem sa spytat co poviete aj na odstranenie stredoveho tlmica? A ak viete aky je najlepsi spodob odstranenia DPF a EGR? dakujem za rady som este mlady neskuseny student :lool:
-
Tie sedadla zo superba by aj mna zaujimaly.. Mam doma superb2 a moju octu2 pred FL a sedacky v superb su iny luxus!
-
No to si od nas dost daleko, v KE som bol naposledny v septembri pre BMW 330d e46
-
feki, odkade si? ja som medzi TO a PN
-
Puchov? hmm? Nepojdeme na Jankov Vrsok? tam by bol dobry taky mini zraz
-
Alessi pocuj co si robil s tym oknom? moje soferove trosku vrzga a spolujazdcove sa z 10tich krat 7krat vrati dole ked ho zatvaram
-
Aj ja sa pridam ked pojdeme na ten vas mini zraz :) ja to nemam zase tak moc daleko :)
-
Dakujem, snazim sa ju pomalinky robit lenze som len student 19rocny tak je to tazsie :)
