-
Počet příspěvků
159 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Matulko183
-
Ake su listy na FL ine ako na mojej? ja chcem dat moje listy vsetky do laku karoserie aj podnarazniky ale asi dam RS narazniky, predny aj zadny, a casom difuzor aj :D
-
Gracho: Kusok od topolcan byvam,, si priamo z TO? Ja som v topolcanoxh kazdy vikend vecer skor ma najdes v PN.. Kedze tam chodim do skoly.. Dnes som bol topolcanoch a bola tam taka ista ako mam ja tiez s kridlom ale iny odtien trosku ta cappiccino.. A jeden ma taku istu ako mam ja len ma RS naraznik a ciernu masku nepoznas ho? Mal ju v servise v PN pri Letisku.. :)
-
-
Zdravim vas chalani, dnes som po dlhej dobe auto lepsie umyl a zistil som ze lak je dost poskodeny na viacerych miestach, a neviem ake mam zvolit riesenie problemu.. Po prichode domov to nafotim a hodim vam to sem.. Skuste poradit.. Ci komplet lakovanie, nalakovanie dielov alebo folie... Dakujem
-
Danikd: potom daj nieake fotky..
-
Chalani, mam v plane lakovat ochranne listy a podnarazniky do laku karoserie, staci to zhorit a dat rovno do lakovne? Alebo treba ochranne listy origo ktore sa lakuju? Dakujem
-
Viem ze jeden chalan doniesol zadne lampy z ciny na supra2 a daval tam len elektromechanikovy aby mi tam dal odpory aby mu nehlasily vypalenu ziarovku ale inak vypada to luxusne, rozmyslam ze dam take na moju oktaviu a tatkov superb,
-
ano ano superb ma podvietene a ma nohy predu aj vzadu to co ja nemam a chcem :D superb je fullka takze ma uplne vsetko okrem DSG nezavisleho kurenia a stresneho okna
-
Prepac som nevsimavy :D volakych 70euro cca :) to by bolo super :)
-
princes: kolko by to bolo asi v eurach? kupil by som to :)
-
Daju sa kupit cele chromove klucky aj priamo uz s osvetlenim?
-
Treba to aj pajkovat slebo su tam nato konektory? Diki
-
Dakujem chalani. Tak auto mam tak ze nasi mi dolozily nieco a mama sa sem tam bude vozit Ale doma mame novy superb fullku(koza volumbus atd) no mozno si to spravim aj sam ale zapojenie tej elektriky :( co ja viem som elektrikar ale silnoprud.
-
diki moc, no budem to pomaly upravovat, pomaly spravim exterier a potom mozem sa hrat s interierom
-
je to problem zohnat tie veci?
-
Kolko ma to moze vyjst cca na eura? :) komplet praca aj material? Ale hlavne exterier spravit teraz potom interier :)
-
Ano? Vies to vsetko spravit? Keby som chcel spravit osvetlenie kluciek a noh? Kolko by si zato chcel? Ked by si mi to komplet spravil?
-
Dakujem :) no ja hlavne exterier aby to bol cukrík moj :) interier sa mne zatedi paci ale musim dorobit media navigacny a bluetooth. Kozenny paket mam len my chybq multifunkcia kvoli zmene na columbus. Potom dorobim sportove sedacky a casom ked bude vsetko hotove dam to precalunit :) chcem osvetlenie predu a vzadu pod nohy a podsvietenie kluciek :)
-
princes: ako? polovicu som dal svojich a polocivu mi dala mamina a chcem robit nieake upravy, s exterierom nebudem mat problem, ale chcem spravit take vacsie upravy interieriu a ak mas nieaku skusenosti mozes potom poradit
-
Zdravím vás, som hrdí majiteľ SKODA Octavia 1.9 TDI PD 77k, je to pred facelift ale ma celkom slušnú výbavu kedže som 18 ročný student. Niečo malo o nej: r.v.11/2006 najazdené 98.000km, ELEGANCE... ___________________________________________________________________________________________ Škoda Octavia II Elegance, 1.9 TDI PD, 77kw, BLS, 9202(Cappuccino) MR 2007, Výrobný závod Mladá Boleslav (CZ) E0A = Žádné akční provedení 1D0 = Bez závěsného zařízení 5SL = Vnější zpětné zrcátko vlevo, asferické 5RQ = Zpětné zrcátko vpravo, konvexní 1KD = Kotoučové brzdy zadní 6FB = Vnější zpětné zrcátko v barvě vozu 1AT = Elektronický program stability ESP 3FA = Bez střešního okna (plná střecha) 1N3 = Řízení s posilovačem se závislostí posilovacího účinku na rychlosti Servotronic 1NL = Se zakrytím pro kola z lehké slitiny H7F = Pneumatiky 195/65 R15 91H 4UF = Airbag řidiče a spolujezdce s vypínáním airbagu spolujezdce 4R4 = Elektrické ovládání oken s pojistkou proti sevření B12 = Země typových zkoušek-RAKOUSKO 3QT = 3-bodový samonavíjecí bezp. pás vpředu, s přitahovačem, výškově nastavitelný 4X3 = Boční airbag vpředu a hlavový airbag 4A3 = Vyhřívání předních sedadel s oddělenou regulací BL3 = Zvláštní požadavky - Zimbabwe J0L = Baterie 340A (70Ah) 7AA = Imobilizér elektronický 8GU = Alternátor 140A 6Y0 = Bez varov. zaříz. překročení rychlosti 9AK = Climatronic s regulací vzduchu, bez freonů 8RM = 8 reproduktorů (pasivní) 7Q0 = Bez navigačního přístroje 8YH = Rádio verze 1 8QL = Klíček s dálkovým ovládáním zamykání vozu 8X0 = Bez omývacího zařízení světlometu 4K3 = Centrální zamykání s dálkovým ovládáním a safesystémem B12 = Země typových zkoušek-RAKOUSKO G02 = Tlumení přední QN2 = Zásuvka pod pravou přední sedačkou 3L3 = Mechanické výškové seřizování obou předních sedadel 9P1 = S kontrolou zapnutí bezpečnostního pásu 7X1 = Pomocné parkovací zařízení 9W0 = Bez přípravy/vestavby autotelefonu 8WB = Mlhové přední světlomety 7A0 = Bez přípravy/vestavby CD-měniče 3GA = Bez nákladové podlahy QG1 = Prodloužený servisní interval 7GG = Exhalační předpis EU4 DPF L07 = Okruh pérování 07 7P4 = Bederní opěra v předních sedadlech, ručně nastavitelná F0A = Žádné zvláštní vozidlo, standardní provedení 3S4 = Příprava pro příčný střešní nosič 2UA = Bez provedení pro špatné cesty ___________________________________________________________________________________________ Maličkosti ktoré som na aute spravil: -Zatmavené predné a zadné svetlá(aj predné hmlovky).. -Čierna lesklá fólia 3M na streche, spätných zrkadlách a B-Stĺpikoch.. -21mm podložky pod zadnými kolesami.. -Nové znaky vpredu aj vzadu -Maska v Čiernom PLASTI DIPe -Odstránení nápis TDI -Nápis OCTAVIA v Čiernom PLASTI DIPe -50% Fólie na predných bočných sklách -Zadná lampička vymenená za novu aj s čítacími svetlami(original predna) -Dorobeny Senzor tlaku v pneu -Nova jednotka BCM pre Corner -Pačka tempomatu z facelift -Osvetlenie noh predu a vzadu -Osvetlenie kolečiek ofuku - Uprava radiacej jednotky motora od www.tdiDrapek.cz na 110kw a 341nm Dokodovane: Sietenie US Amerika, automaticke uzamknutie vozidla, corner, coming a leaving home, ___________________________________________________________________________________________ Úpravy do budúcna v exteriéri: Ak bude dosť financií tak prestavba na RS Facelift+Bi-Xenon Difúzor zadného nárazníku koncept RS+ Maska včelí plast a rámik okolo masky do laku karosérie Stelovatelní podvozok + 18" kola INTERIER: 3ramenny volant RS FL Multi Columbus+Bluetooth Handsfree Športove pedále RS + opierka nohy Výmena všetkých žiaroviek za LED Interierove listy do folie
-
No rozmyslam nad tym kedze som este lens tudent a moj majster je vlastne autoelektrikar(elektromechanik) takze to asi problem pre neho nebude, a ako by to bolo s radiom a climatronicom? dik
-
Ako zmenim podsvietenie interieru zo zelenej na studenu bielu? Komplet budiky aj pristrojovu dosku? Alebo kto to vie spravt? Dakujem
-
Dakujem ;)
-
Zdravím, som majitelom OctavieII pred FL druhy den, a chcel by som vymenit komplet osvetlenie interieru za LED, mam najdene na predne svetlo na stropnici, a aj na SPZ som nasiel, ale chcel by som vsetky ostatne v interiery vymenit za LED, neviete mi poradit ake presne typi mam objednat aby mi to pasovalo? dakujem
-
Asi kupim teda po FL a necham zabudnem ze na superbe ovladam Maxi z volantu ;)
