Přejít na obsah

Matulko183

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    159
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Matulko183

  1. Ake su listy na FL ine ako na mojej? ja chcem dat moje listy vsetky do laku karoserie aj podnarazniky ale asi dam RS narazniky, predny aj zadny, a casom difuzor aj :D
  2. Gracho: Kusok od topolcan byvam,, si priamo z TO? Ja som v topolcanoxh kazdy vikend vecer skor ma najdes v PN.. Kedze tam chodim do skoly.. Dnes som bol topolcanoch a bola tam taka ista ako mam ja tiez s kridlom ale iny odtien trosku ta cappiccino.. A jeden ma taku istu ako mam ja len ma RS naraznik a ciernu masku nepoznas ho? Mal ju v servise v PN pri Letisku.. :)
  3. Zdravim vas chalani, dnes som po dlhej dobe auto lepsie umyl a zistil som ze lak je dost poskodeny na viacerych miestach, a neviem ake mam zvolit riesenie problemu.. Po prichode domov to nafotim a hodim vam to sem.. Skuste poradit.. Ci komplet lakovanie, nalakovanie dielov alebo folie... Dakujem
  4. Danikd: potom daj nieake fotky..
  5. Chalani, mam v plane lakovat ochranne listy a podnarazniky do laku karoserie, staci to zhorit a dat rovno do lakovne? Alebo treba ochranne listy origo ktore sa lakuju? Dakujem
  6. Viem ze jeden chalan doniesol zadne lampy z ciny na supra2 a daval tam len elektromechanikovy aby mi tam dal odpory aby mu nehlasily vypalenu ziarovku ale inak vypada to luxusne, rozmyslam ze dam take na moju oktaviu a tatkov superb,
  7. ano ano superb ma podvietene a ma nohy predu aj vzadu to co ja nemam a chcem :D superb je fullka takze ma uplne vsetko okrem DSG nezavisleho kurenia a stresneho okna
  8. Prepac som nevsimavy :D volakych 70euro cca :) to by bolo super :)
  9. princes: kolko by to bolo asi v eurach? kupil by som to :)
  10. Daju sa kupit cele chromove klucky aj priamo uz s osvetlenim?
  11. Treba to aj pajkovat slebo su tam nato konektory? Diki
  12. Dakujem chalani. Tak auto mam tak ze nasi mi dolozily nieco a mama sa sem tam bude vozit Ale doma mame novy superb fullku(koza volumbus atd) no mozno si to spravim aj sam ale zapojenie tej elektriky :( co ja viem som elektrikar ale silnoprud.
  13. diki moc, no budem to pomaly upravovat, pomaly spravim exterier a potom mozem sa hrat s interierom
  14. Kolko ma to moze vyjst cca na eura? :) komplet praca aj material? Ale hlavne exterier spravit teraz potom interier :)
  15. Ano? Vies to vsetko spravit? Keby som chcel spravit osvetlenie kluciek a noh? Kolko by si zato chcel? Ked by si mi to komplet spravil?
  16. Dakujem :) no ja hlavne exterier aby to bol cukrík moj :) interier sa mne zatedi paci ale musim dorobit media navigacny a bluetooth. Kozenny paket mam len my chybq multifunkcia kvoli zmene na columbus. Potom dorobim sportove sedacky a casom ked bude vsetko hotove dam to precalunit :) chcem osvetlenie predu a vzadu pod nohy a podsvietenie kluciek :)
  17. princes: ako? polovicu som dal svojich a polocivu mi dala mamina a chcem robit nieake upravy, s exterierom nebudem mat problem, ale chcem spravit take vacsie upravy interieriu a ak mas nieaku skusenosti mozes potom poradit
  18. Zdravím vás, som hrdí majiteľ SKODA Octavia 1.9 TDI PD 77k, je to pred facelift ale ma celkom slušnú výbavu kedže som 18 ročný student. Niečo malo o nej: r.v.11/2006 najazdené 98.000km, ELEGANCE... ___________________________________________________________________________________________ Škoda Octavia II Elegance, 1.9 TDI PD, 77kw, BLS, 9202(Cappuccino) MR 2007, Výrobný závod Mladá Boleslav (CZ) E0A = Žádné akční provedení 1D0 = Bez závěsného zařízení 5SL = Vnější zpětné zrcátko vlevo, asferické 5RQ = Zpětné zrcátko vpravo, konvexní 1KD = Kotoučové brzdy zadní 6FB = Vnější zpětné zrcátko v barvě vozu 1AT = Elektronický program stability ESP 3FA = Bez střešního okna (plná střecha) 1N3 = Řízení s posilovačem se závislostí posilovacího účinku na rychlosti Servotronic 1NL = Se zakrytím pro kola z lehké slitiny H7F = Pneumatiky 195/65 R15 91H 4UF = Airbag řidiče a spolujezdce s vypínáním airbagu spolujezdce 4R4 = Elektrické ovládání oken s pojistkou proti sevření B12 = Země typových zkoušek-RAKOUSKO 3QT = 3-bodový samonavíjecí bezp. pás vpředu, s přitahovačem, výškově nastavitelný 4X3 = Boční airbag vpředu a hlavový airbag 4A3 = Vyhřívání předních sedadel s oddělenou regulací BL3 = Zvláštní požadavky - Zimbabwe J0L = Baterie 340A (70Ah) 7AA = Imobilizér elektronický 8GU = Alternátor 140A 6Y0 = Bez varov. zaříz. překročení rychlosti 9AK = Climatronic s regulací vzduchu, bez freonů 8RM = 8 reproduktorů (pasivní) 7Q0 = Bez navigačního přístroje 8YH = Rádio verze 1 8QL = Klíček s dálkovým ovládáním zamykání vozu 8X0 = Bez omývacího zařízení světlometu 4K3 = Centrální zamykání s dálkovým ovládáním a safesystémem B12 = Země typových zkoušek-RAKOUSKO G02 = Tlumení přední QN2 = Zásuvka pod pravou přední sedačkou 3L3 = Mechanické výškové seřizování obou předních sedadel 9P1 = S kontrolou zapnutí bezpečnostního pásu 7X1 = Pomocné parkovací zařízení 9W0 = Bez přípravy/vestavby autotelefonu 8WB = Mlhové přední světlomety 7A0 = Bez přípravy/vestavby CD-měniče 3GA = Bez nákladové podlahy QG1 = Prodloužený servisní interval 7GG = Exhalační předpis EU4 DPF L07 = Okruh pérování 07 7P4 = Bederní opěra v předních sedadlech, ručně nastavitelná F0A = Žádné zvláštní vozidlo, standardní provedení 3S4 = Příprava pro příčný střešní nosič 2UA = Bez provedení pro špatné cesty ___________________________________________________________________________________________ Maličkosti ktoré som na aute spravil: -Zatmavené predné a zadné svetlá(aj predné hmlovky).. -Čierna lesklá fólia 3M na streche, spätných zrkadlách a B-Stĺpikoch.. -21mm podložky pod zadnými kolesami.. -Nové znaky vpredu aj vzadu -Maska v Čiernom PLASTI DIPe -Odstránení nápis TDI -Nápis OCTAVIA v Čiernom PLASTI DIPe -50% Fólie na predných bočných sklách -Zadná lampička vymenená za novu aj s čítacími svetlami(original predna) -Dorobeny Senzor tlaku v pneu -Nova jednotka BCM pre Corner -Pačka tempomatu z facelift -Osvetlenie noh predu a vzadu -Osvetlenie kolečiek ofuku - Uprava radiacej jednotky motora od www.tdiDrapek.cz na 110kw a 341nm Dokodovane: Sietenie US Amerika, automaticke uzamknutie vozidla, corner, coming a leaving home, ___________________________________________________________________________________________ Úpravy do budúcna v exteriéri: Ak bude dosť financií tak prestavba na RS Facelift+Bi-Xenon Difúzor zadného nárazníku koncept RS+ Maska včelí plast a rámik okolo masky do laku karosérie Stelovatelní podvozok + 18" kola INTERIER: 3ramenny volant RS FL Multi Columbus+Bluetooth Handsfree Športove pedále RS + opierka nohy Výmena všetkých žiaroviek za LED Interierove listy do folie
  19. No rozmyslam nad tym kedze som este lens tudent a moj majster je vlastne autoelektrikar(elektromechanik) takze to asi problem pre neho nebude, a ako by to bolo s radiom a climatronicom? dik
  20. Ako zmenim podsvietenie interieru zo zelenej na studenu bielu? Komplet budiky aj pristrojovu dosku? Alebo kto to vie spravt? Dakujem
  21. Zdravím, som majitelom OctavieII pred FL druhy den, a chcel by som vymenit komplet osvetlenie interieru za LED, mam najdene na predne svetlo na stropnici, a aj na SPZ som nasiel, ale chcel by som vsetky ostatne v interiery vymenit za LED, neviete mi poradit ake presne typi mam objednat aby mi to pasovalo? dakujem
  22. Asi kupim teda po FL a necham zabudnem ze na superbe ovladam Maxi z volantu ;)
×
×
  • Vytvořit...