-
Počet příspěvků
159 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Matulko183
-
Jarysek este tento rok zvonku pribudne zadny RS naraznik s ciernym lesklym difuzorom a chromove koncovky vyfuku :) predok dufam hned po zime komplet RS s včelím plastom a maskou vo farbe :)
-
-
Ja mam 17 ale chcem 18minimalne na leto a na zimu necham 17 co mam teraz :)
-
Ano ano nemam ale vsetko sa da dopisat :)
-
-
Zdravim vas chalani, na mojej octe2 pred FL mi sucha zadne lave koleso o blatnik pri spoji s naraznikom.. Mam tam 2cm podlozky a et 47.. Ako to odstranim? Na geometrii mi nevedia spravit odklon aby vrch gumy nesuchal? Stalo sa mi to dva krat a vzdy sme boly 5ti a rychlost bola cez 120km/h.. A vzdy to bolo na nieakej hrane na nasich rovnych cestach.. Co s tym? Podlozky chcem nechat
-
Naatriekal som to biolitom.. Ale zda sa mi ze uz je celkom pokoj.. Asi mi to nabehalo tam cez futbalovy zapas som parkoval na ihrisku v parku.. Je to dost mozne ze mi tam nabehaly lebo su tam mraveniska len zaujimave je ze auto bolo na vydlazdenom parkovisku a tam mravca ani poriadne nieje.. Pomaly ich nicim ;)
-
To nieje nas plot.. To babickina suseda ma taky plot.. Niesu natom najlepsie financne takze si spravily takyto plot ;)
-
Chalani nasiel som si mravcov v interieri.. Behaju mi spod palubovky ako sa zbavim tych malych zmrdov? Nestretly ste sa snimi uz niekto? Dakujem za rady lebo mam z nich nervy! Dakujem
-
-
Moja este len peknaaa bude.. Kedze som mal teraz 18nasteho len 19rokov si myslim ze niesom natom az tak zle.. Musim ju pomalinky porobit.. :)
-
Vlaro: ked ti mam povedat na tie strany moc nechodim skor Trnava, Piestany , Nitra a Topolcany vyssie uz moc nie :) ale nikdy nevies.. Dnes som bol Blave na letisku a bola tam jedna pekna oktavia v cappuccino! Aspon vidim ze aj slovaci tunuju cappuccino oktavie :)
-
Ja mam origo VW/Škoda co sa montuju teraz
-
Nakoniec som to aj ja tak spravil odsroboval sklopil a vytrhol a tu novu som musel trosku orezat a ako ti chyta signal teraz tebe? ja som to este neskusal
-
Princes: pfuu to aj tuto nieako ukazuje? Dakujem :) ze 19rokov jak stary kon je so mna ;) pocuj mam tu sklapaciu antenu a moju ked odsrobujem tak nejde vytiahnut uplne von za moju novu kratku po roku 2011 co davaly :(
-
Este ich nechavam na zimu ked bude uz peknee a odprace sa strk z ciest tak pojdu prec! Je to humus ale na dalsiu zimu kupim aj predne aj zadne tie "style" nech mi to neohuka lak a nezacne korodovat ako predu :( zadne svetla davam robit ako ma jarysek a pojde nove logo a znacka nalepit.. Mam otazku ako dam dole moju antenu? Chcem dat novu tu malu ale nejde mi moja uplne odsrobovat a vytiahnut ja mam tu sklapaciu :(
-
Michal ano ja viem ze sa daju zohnat za slusnu sumu pozeram ich lebo chcem aby to aj otec obul na novy superb ale on nechce ze mu to bude zbytocne viac napravy j*bat A kolesa zatedy volako vydrzia zatedy si spravim ine veci a ak sa podari tak na dalsie leto skusim uz 18" ak sa podari Fotka znudy Podla mna bude treba dať ŠPZ na obojstrannu pasku, svetla zatmavit, novy znak a oznacenie octavia prec! vase navrhy?
-
Hej hej to ved potom spravim len teraz chcem tie struny -50mm teda, a potom narazniky RS zatmavit svetla a nove znaky.. A musim prelakovat predok cely lebo to lakovaly a netrafily poriadne odtien a olupuje sa to od kamienkou potom spravim interier podla svojich predstav a potom sa to moze doladit ked budu peniaze lepsie
-
To viem ale zase obut ich tiez nieje najlacnejsie ;) disk stoji o par eur viac ako guma samotna ;)
-
Som student nemam hned 2 000e do auta.. Kola budu tiez takze vsetko chce cas a peniaze. ;)
-
Pozri teraz co mam tie 17"! Uplna supa su aj tieto, ale necham ich na zimu ;)
-
Takze prva investicia H&R -50mm! Super tesim sa! Este na dalsi rok kupit Neptune 18"..
-
Ved jasnee ja ta uplne chapem viem ako to je meral som aj ako by to bolo keby to bolo o 5cm nizsie.. Ale skus povedat ty nemalo by to suchat nie? ET47 mam..
