Ahoj
Dostal jsem na tebe kontakt ohlednÄ› montáže pĹ™ednĂch parkovacĂch ÄŤidel, tak ti pĂšu s prosbou o pomoc. Mam OII Elegance 2005 se zadnĂma senzorama a chtÄ›l bych dodÄ›lat pĹ™ednĂ. UmÄ›l by jsi to udÄ›lat? A kolik by to cca stálo?
PĹ™edem dĂk za odpověď :)