Přejít na obsah

desos

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    939
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele desos

  1. Ahoj, také Tě vítám, L&K je krásná verze :_) Co se koberců týče, pořídil jsem si i gumové, dobře sedí, snadné na údržbu, větší životnost, u řidiče se látkový koberec časem vyšoupe. K tomu radiu: http://autoradia.heureka.cz/skoda-symphony/ jinak je prodávají i kluci tady v bazaru lu.
  2. Ahoj kluci, zajímal by mě Váš názor na tohle, protože tomu nerozumím: http://aukro.cz/rozvody-vw-golf-bora-skoda-octavia-1-9tdi-pumpa-i4414592466.html Předem díky! lu.
  3. Před chvílí jsem na tu Tvou koukal. Budeš to mít i s origo návodem :_D Dnes to již nestihnu, ale zítra to zkusím postavit, at mám jistotu, že je tam vše a pak se můžeme domluvit, jakým způsobem to dopravit k Tobě lu.
  4. @Jim: Ahoj, mám pouze jeden, Neplachovice, kousek od Opavy, případně pracuji v Ostravě lu.
  5. Daruji střešní nosič / zahrádku škoda 120 V balení jsou příčníky + zahrádka. Hodí se někomu? lu.
  6. @Zavodník, jakmile se setmí, hodím foto @eReSek: lemy jsem chtěl http://www.milotec.net/4-road-paket/ ale pokud by to bylo za cenu zničení laku tak to asi nechám ladem. 3. se můžu přijet kouknout, pokud budu doma, díky :_)
  7. Kluci, řešili jste nějaké dodatečné těsnění u montáže hagusů, aby nezatékalo do auta? Mě napadlo zatím jen jako těsnící podložku použít nastříhaný kus gumy z duše od kola...
  8. desos

    Opava

    Az nas bude vice, videl bych to na sraz na Stribrnem jezere :_) grilovacka a kofolka :P
  9. desos

    Opava

    Ahoj, nějací členové z Opavy a okolí? :_)
  10. Tak dnes vyšampónováno a naleštěno :_) Až mi chvílemi bylo těžko z toho, jak jsem viděl ty vady na laku od kamínků z cest a pitomců z parkoviště :_( Teď přijdou na řadu kola a pak nová podložka pod spz, takhle už je KO :_)
  11. Dnes namontovány nové Osram H4, jsem zvědav jak budou večer svítit a hlavně, jak dlouho vydrží :) (OSRAM H4 12V 60/55W P43t NIGHT B.PLUS)
  12. U nás teď dva dny v kuse pršelo, parkoval jsem před domem a do auta mi zateklo přes šrouby u hagusů. U řidiče od madla k bočnímu panelu směrem k přednímu oknu, sedadlo řidiče a vzadu bok ze střechy ke kufru... Takže jsem dnes utěsňoval gumou a suším :_(
  13. Ahoj, měl by někdo zájem o stříbrné autorádio JVC KD-G720 včetně dálkového ovladače? CD / MP3 / USB / vstup na subwoofer Důvod prodeje / výměny, stříbrná se mi do auta nehodí, koukám po origo škoda rádiu. Cena: Kč 1 000,- Více nfo zde: http://www.crutchfield.com/S-mSZgSHbbpJN/p_257KDG720/JVC-KD-G720.html http://support.jvc.com/consumer/product.jsp?modelId=MODL027694& Zítra dodám reálné foto lu. Opava / Ostrava
  14. desos

    Kolik vydrží rozvody

    Čaute, procházel jsem témata a nevěděl kam přesně hodit dotaz na rozvody :_) Chtěl bych se Vás zeptat, mám rozvody dělané v 170 tisíc v roce 2007, jestli potřebné je dělat teď, když mám najeto 217 tisíc (47 tis ujeto) nebo stačí vyměnit jen tzv multiřemen? V servise samozřejmě říkají hned vyměnit, ale mám z nich pocit že by rozvody měnili nejraději co tři roky :_) díky za RE! lu.
  15. Ahojte, jsem rád, že se i já mohu přidat do klubu :_) Jedná se o mé první auto, škodovka byla jasná volba. Dloouho jsme s ženou hledali, vybírali, projížděli atd. asi každý to zná. Nakonec jsme si v únoru tohoto roku koupili: Octavia I 1,9 TDi 66kW Elegance, rok výroby 2001, ČR, najeto 207tisíc Jsme maximálně spokojeni, spotřeba cestou do práce z práce 4,5-4,8. Před pár dny jsme jeli delší trasu, 200km, spotřeba 4,2 Co se na ní změnilo od koupě: Nové přední kotouče, brzdové destičky (výměnu doporučili už na předkupní prohlídce) Vyčistili jsme od nečistot zadní, brzdové bubny Namontovaly se hagusy Plány do budoucna: šetřím na ochranné lemy blatníků od milotecu, protože už mi ji třikrát na parkovišti v práci nějací hlupáci, kteří neumí parkovat / couvat podřeli.. Nejvíc asi zadní, boční část, viz foto. Každý škrábanec ale zabolí :_) A dál se uvidí, inspiraci a rady čerpám od Vás z fóra :_) lu. 230tkm - výměna rozvodového řemene
  16. Ahojte, já barvil včera. Namíchat jsem si nechal RAL 6029 a k tomu základ. Třemeny jsou hodně zanesené, takže jsem je čistil ocelovým kartáčem, profoukl a nanesl základ a po pár hodinách barvu ve dvou vrstvách. Vypadá to hezky, ale spokojen moc nejsem, kartáčem se nepodařilo třmen vyčistit pořádně, Druhý zkusím očistit elektricky. lu.
  17. desos

    Skoda mfd dx

    Ahoj, možná hloupý dotaz, ale nenašel jsem nikde - fungovala by tato navigace v octavii 01? Díky za Re! lu.
  18. desos

    Hagusy montaz

    Ahoj kluci, chtěl bych se zeptat, nevíte kde by se daly sehnat dělené střešní lišty pro O1 abych mohl namontovat hagusy? Děkuji za RE lu.
×
×
  • Vytvořit...