Přejít na obsah

desos

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    939
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele desos

  1. @Košin to bych tomu musel rozumět : _) Díky za reakci zítra musím poprosit bráchu od ženy, jestli mi na to koukne, ale je tím i vyřešena otázka proč mi vydržel nový olej jen 4tisíce km :)
  2. koukám, že mám v garáži na zemi dva černé fleky, koukám, koukám, olej :_( Takže asi teče olejová vana :_/
  3. desos

    Chaliho Kombajn

    @Chali Ahoj, ty dveřní sloupky máš polepené nebo tam máš plast? :_) lu.
  4. prosím o zamčení, již neaktuální děkuji
  5. desos

    Opava

    Já přes týden jezdím opava <-> ostrava, na víkend opava -> beskydy a také jsem nikoho zatím nepotkal :_) @Hybli do Autovelvet to mám 86km :-/
  6. desos

    Blow off ventil

    Nevím co má, auta nejsou můj obor, ale rád jsem se zapojil do diskuse, když jsem tu zkušenost s blow měl
  7. desos

    Malina

    předpokládám že chlapci již asi mají i ty bezpečnostní násady, co? (ikdyž asi to je už v povinné výbavě každého amatéra) U toho už fakt pomůže buď pronajmout garáž a nebo alarm který reaguje i na manipulaci s autem : / @martin 131 čekuješ už inzerci zda to ten blb náhodou někde nenabízí?
  8. desos

    Blow off ventil

    @Header009 Netuším zda to funguje na oktávce v praxi či nikoliv - pokud by to někdo nechtěl kvůli tomu zvukovému efektu. Řídil jsem "švagrovo" audi s3, která blow off ventil má a jelo to parádně :_)
  9. desos

    Malina

    Tak to je mazec :o
  10. desos

    Servis OIL

    OMG, Tak jinak, prochy, kupoval jsem velké baleni, už nevím zda to byl 5l nebo 4l a k tomu jednu litrovku. Po servisu mi zbyla jen půlka litrovky. A neptal jsem se na to co s tím, spíše zda je normální že to vydrží jen 4tis km, protože v servisce mám další výměnu až 226tis, což je o šest méně
  11. desos

    Servis OIL

    Ahoj zeptám se tady, at nezakládám nové téma: ve 216tisících jsem nechával měnit olej -shell helix s tím že další výměna má být v 226t. mám najeto 220 a začala mě kontrolka upozorňovat na nízký stav oleje. Je možné že by těch 5,5l vydrželo tak málo?
  12. @Košin dikes, doma hned mrknu jak to vypadá u mě :_)
  13. sry za OT @ Košine pls, pod kterou lištu? :_)
  14. Příště musíš nějakou sleču požádat, ať Ti je namaže Jinak pěkná práce
  15. tož fajně to svítí, budeš dělat do led bílé i osvětlení u spolujezdců? Na kolik to vyšlo? lu.
  16. Ahoj, vítej a také poprosím o víc info :_)
  17. Tak to abych si ten sprej na ty dutiny také koupil :_)
  18. @Lunoš Ahoj, není to trochu moc??
  19. ta bodová světla se mi také moc nelíbí, nicméně ta ošoupaná spz je stylová :_)
  20. Dvě černé audi, obec, předjíždění přes plnou, v zatáčce do kopce a my všichni ostatní jsme debilové, protože jedeme padesát :_D
  21. @Ketys Ti to někdo na parkovišti objel? :o
  22. desos

    Malina

    @Martin131 spíše bych měl otázku jak vypadá lak pod lemy? Také jsem nad nima uvažoval ale kluci mi psali že to pod tím chytá rez a celkově se lak ničí Jak to vypadá u Tebe, koukal jsi někdy pod ty lemy? lu.
×
×
  • Vytvořit...