OMG, Tak jinak, prochy, kupoval jsem velké baleni, už nevím zda to byl 5l nebo 4l a k tomu jednu litrovku. Po servisu mi zbyla jen půlka litrovky.
A neptal jsem se na to co s tím, spíše zda je normální že to vydrží jen 4tis km, protože v servisce mám další výměnu až 226tis, což je o šest méně