misog
Uživatelé-
Počet příspěvků
63 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele misog
-
chudak ten co to kupi, ja zatial cakam na sud s autobazarom a uz je to neunosne na 400km to zozere 1L nieco nenormalne hnoj jeden nemecky.
-
a to si predal aj stym ze zere 1L oleja? ci ako
-
tie kruzky nebol by som si stym taky isty jeden pan z fora si objednal na zaklade vin a prisli kruzky ale nepasuju zrejme ako zistili problem tak si pani inziniery povedali ze treba aj nove piesty a ojnice koli chybnym kruzkom a urobili asi hrubsie kruzky tak ci tak opravna sada nepasuje na stare piesty. cize sa to vyspla hore. Ja sa idem sudit koli tomu podavame trestne oznamenie. Zial vlecie sa to ako slimak na rozpalenom asfalte
-
zeby olej z turba? spaluje podobne ako nafta cize mas nahriate piesty a tak ti bezi dalej. Zistil si pokles vykonu? Nedymi? no ja v pozadi nepocuj potom motor ale je to motorcek co ovlada VNT turba a ten po vypnuti zvykne vydavat take zvuky lebo este tlaci vzduch.
-
vsak to si vymen preventivne stoji to cca 300eur aj s robotou neni to velka ciastka no pravaze ja som s napinakom pocital ale nie s s kruzkami a piestami co material stoji iba 1700eur a kde je este robota. no kupil by som auto kde nemusim menit pol motora
-
no ak si myslite ze vymena kruzkou a piestov a ojnic je v pohode tak to mate riadne pomylene nehnevajte sa ale je to fail a nezatvarajte predtym oci zato ze iba u par modeloch a ked sme uz pritom vela ludi otom ani nevie lebo su lajici. Ak by som to vedel urcite by som to auto vzivote nekupil.
-
a co brani ist do ktorej kolvek skody a spytat sa? ak chces radu a chces presne tento motor chod radsej do audi a4 alebo seat exeo tam su uz motory ktore netrpia tymito vadami avsak vsetky CDAA sa davali do ocatvii, yeti, superb, passat zial
-
Ahoj na zaklade kodu motora problemovy je cdaa ak nema historiu nebrat ak ma tak brat len po go motora nove kruzky, piesty, ojnice. Ak by si chcel mozme si zavolat
-
To sa neoplati zato je opravna sada piesty.kruzky.ojnice a kvazi novy motor budar motor
-
No pokial viem tak GDI od mitsu bol fail nesplnal emisne limity a nebol efektivny vsetko je na vebe ;-)
-
no hura dakujem za dokaz :) potesil si ma dakujem lebo som nevedel odpoved najst nidke a ked som sa rozpraval s predajcom oleja sam mi povedal ze by dal co je predpisany tak potom berem spat :D SHELL HELIX HX7 5W-40
-
ja by som nesiel do VW 502 drzal by som sa predpisaneho oleja vw504
-
tak to mas dobre menit budes kazdych 10 000km nebudes davat LL ale normalny a mozno sa to zastabilizuje.
-
Romet: som natom podobne zvazujem ze skoda uz nikdy a to som presiel z hnusnych talianov co sa furt kazili ale aspon vedeli spravit motor. zakladny problem je ten ze cela ta koncepcia GDI teda priameho vztreku u benzina je asi slepa cesta zacal som sa celkom vtom aj vrtat a nevyzera to dobre ani co sa ekologie tyka vsak preco by aj chceli dat DPF pre benzin :D z mojej strany je to fail ale maximalny a jedine co ostava je klasicky benzin co sa zmiesava v sani a nie priamo vztrek. Vyrobil vobec VAG motor ktory nereze olej? ved aj legendarne TDI chrochtaky si zobrali svoju dan a kde je potom ta spolahlivost? Dakujem neprosim auto skvele aj vsetko ale je to fail vraciam sa k talianom.
-
prirucka mladych svistov hovori o 0.5L/1000km
-
no parada aspon viem ze je to ono avsak 1700eur len material hmmm nie malo a plus samozrejme robota co bude asi 12normohodin? cca
-
aj stym pocitame s pravnickou ak uz pride na najhorsie bude sudne dokazovanie faktov a tam proste neuspeju, dohry prichadza aj sudny znalec. Neverim ze ten ubytok toho oleja je len cez kruzky tam bude suhra viacej faktorov. Gufera ventilov, turbo, odlucovac aj kruzky. Nechcem pristup na opravu ale chcem nazad peniaze. Som velmi sklamany.
-
Kulancia neprejde nakolko servisne intervali neboli dodrzane a teda vzdy to bolo viac ako 500km po intervale, cize postupenie pravnikovi na riesenie a do autobazaru a popripade sudenie sa o odstupeni zo zmluvy.
-
a je po vahovej vysledok spotreba oleja 2.2L/1000km platil som 26eur plus vypustna sruba ktoru museli vymenit
-
a je po vahovej vysledok spotreba oleja 2.2L/1000km platil som 26eur plus vypustna sruba ktoru museli vymenit
-
jo zabudol som prepocitat az teraz som si uvedomil tu normohodinu :D
-
zajtra rano o 8 budu vysledky vahovej skusky skusim povedat technikovi nech da dole hadicu od turbu v jej najspodnejsej casti a uvidim ci sa tade vyleje olej abo nie. tesim sa ako chlapec na vianoce :D
-
To je vela ni? Mne hovorili ze to stoji 1 normohodinu
-
Dobra sprava je ze budes mat novy motor :D ta horsia ze sa nato skoda vybodla a cakala kym sa niekto ozve co je si myslim tragicke a ked si zoberes ze by natom jazdila zena nema paru vediet co sa deje to iba hnedopichovia ako my co sa dotoho obuje a hlada na nete iste priciny si potom musi vyzobrat nove piesty, kruzky atd je to smutne. Davno mala byt zvolavacka na tie motory a menit to mali. Tych motor isto nebolo predanych kvantum ako trebarz 1.9TDi alebo 1.6MPi. Ja krycim hanba.
-
ahojte, vcera auto zapecatene a robi sa vahova skuska vysledok o tyzden v utorok avsak pred 1000km som menil olej nalial som 4.5L ako predpisuje manual, vcera sa dolievalo na 4.6L podla pokynu skody cize za 1000km som dolial prosim pekne 2.7L oleja :o a to som chodil setrnejsie teraz mam tyzden na vahovu ideme mimo mesta na vylet nebudem ho setrit. Bol som pritomny pri zapecateni a merani cez pc a bola tam audi q5 2.0tfsi vysledok vahovej bol nemily vymena piestov, kruzkovu a ojnic. Vivat VW
