ahojte, ja by som nebral CDAA avsak otazka znie preco tie motory zeru olej?
1, je to koli nekvalitnym kruzkom? nevhodny material ktory sa opotrebuje skoro.
2, je to koli separatoru oleja?
3, ak su to kruzky daju sa pouzit kruzky z audi a4 kde je kod motoru CDHB? Preco tento kod motoru je v pohode a vobec sa nekazi?
co vsetko meni servis ked ktomu pride v ramci zaruky?
dakujem