-
Počet příspěvků
46 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele Problematix
-
-
-
Pánové.... auto trochu zlobí... VAS mi hlásí, Stacickou chybu na Hydrulickém čerpadle ABS... tudíž mi svítí kontrolka, ale je mi divné, že jsou dny kdy nesvítí :wallbash: nesetkal se někdo s tímto problemem
-
puf... nedokážu říct o kolik je tlustší.... provedu měření jinak jsem ho našel na bazoši - starej gumovej i s bagem a logem SEAT
-
-
-
Jen tato strana.... Druha strana OK...
-
Tak zase proběhla nějaká ta udržba..... Výměna horního uložení + nálzez prasklé prachovky na pístku brzdiče :wallbash: a malá radost ve formě pedálů :) a už mi došlo trojramínko tak ho nechám pošít dle tohoto :D a taky foto celýho auta
-
myslím, že crossclimate jsou do nižších poloh při dnešní zimě dobrá volba :palec:
-
Nemyslim si, ze by to byla spatna motorizace ? Pro lidi co najezdi 10tis a min rocne to neni vubec blba volba.... Jelikoz z cenama co jsou nastaveny to je strasny.... Skodovky jsou proste drahy..
-
dneska jsem si pujčil od kolegů z druhý poloviny baráku novinku: 1,0 TSI 85kW a není to blbý :D :D jede to za míň jak moje quattro :lool: :lool: a dvě foto první a poslední generace 4x4
-
-
možná je nechvalně známa... ale mužem být rádi, že jí tu máme :)
-
Bylo na čase něco málo povyměňovat
-
mona trochu mrtvé téma... ale info asi užitečné :) http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/3FEA3AAD-0CBC-4313-9E9F-8C5FC9CC9378/0/48820126095NADRZE.pdf
-
Máš pravdu Varnsdorf... Znáš tu náš kraj?
-
Mno.... Prvních cca 1000km za námi ;) Panuje spokojenost, jízdní vlastnosti jsou oproti předokolce se stejným podvozkem dost odlišné, daleko lepšejší :lool:
-
Motorizace - 1,9 TDI-PD (ATD Převodovka - 6st přímořazená Pohon - všech kol takže výbava: Climatronic 4x Airbag Výhřívané sedačky Dešťový senzor Parkovací senzory doplněny o mechanickou zarážku hlídající vzdálenost (zažné) Kontrola brzdového obložení Multifunční ukazatel Plnohodnotné rezervní lité kolo Ukazatel nedostatku kapaliny v nádobce pro ostřikovače (strašná šílenost) Chyby: Nestírá zadní stěrač Nezamykají dveře řidiče dálkovým ovladačem Nenaklápí se řidičovo vnější zrcátko Klima nechladí (elekromagnetická spojka KO) no a pr fotografií focené kalkulačkou
-
Dnes mam volno tak nahodim trochem lepsejsi foto a k veceru se rozepisu ?
-
za své zkušenosti doporučuju http://volanty.net/ měl jsem od nich volant v SEATU nyní se chytstám na Octuli
-
Dobrý večer vespolek :D v sobotu jsme dovezli jedno zelené a včera jsem se s druhým zeleným rozloučil... Co to vubec je... Octavia Elegance - 1U535Y Motor - ATD Převodovka - FBS Víceméně se s tím zatím seznamuju... ale ač jsem se motoru PD vcelku bránil tak to není špatné svezeníčko B)
