Přejít na obsah

Problematix

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    46
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Problematix

  1. tak i ty přes mouchy co ma to auto nedam na něj dopustit :palec: příští bude zase 4x4
  2. po výměně hydraulického čerpadla ABS už vše funguje jak má a nějaké ty kilometry z budíku ^_^
  3. Pánové.... auto trochu zlobí... VAS mi hlásí, Stacickou chybu na Hydrulickém čerpadle ABS... tudíž mi svítí kontrolka, ale je mi divné, že jsou dny kdy nesvítí :wallbash: nesetkal se někdo s tímto problemem
  4. puf... nedokážu říct o kolik je tlustší.... provedu měření jinak jsem ho našel na bazoši - starej gumovej i s bagem a logem SEAT
  5. jinak jsem zapoměl na kryty pedalu v novém designu a pěkné textilní koberečky :D
  6. výměna gumového čtyřramínka za nově pošité tříramínko
  7. Tak zase proběhla nějaká ta udržba..... Výměna horního uložení + nálzez prasklé prachovky na pístku brzdiče :wallbash: a malá radost ve formě pedálů :) a už mi došlo trojramínko tak ho nechám pošít dle tohoto :D a taky foto celýho auta
  8. Problematix

    .

    myslím, že crossclimate jsou do nižších poloh při dnešní zimě dobrá volba :palec:
  9. Nemyslim si, ze by to byla spatna motorizace ? Pro lidi co najezdi 10tis a min rocne to neni vubec blba volba.... Jelikoz z cenama co jsou nastaveny to je strasny.... Skodovky jsou proste drahy..
  10. dneska jsem si pujčil od kolegů z druhý poloviny baráku novinku: 1,0 TSI 85kW a není to blbý :D :D jede to za míň jak moje quattro :lool: :lool: a dvě foto první a poslední generace 4x4
  11. možná je nechvalně známa... ale mužem být rádi, že jí tu máme :)
  12. mona trochu mrtvé téma... ale info asi užitečné :) http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/3FEA3AAD-0CBC-4313-9E9F-8C5FC9CC9378/0/48820126095NADRZE.pdf
  13. Mno.... Prvních cca 1000km za námi ;) Panuje spokojenost, jízdní vlastnosti jsou oproti předokolce se stejným podvozkem dost odlišné, daleko lepšejší :lool:
  14. Motorizace - 1,9 TDI-PD (ATD Převodovka - 6st přímořazená Pohon - všech kol takže výbava: Climatronic 4x Airbag Výhřívané sedačky Dešťový senzor Parkovací senzory doplněny o mechanickou zarážku hlídající vzdálenost (zažné) Kontrola brzdového obložení Multifunční ukazatel Plnohodnotné rezervní lité kolo Ukazatel nedostatku kapaliny v nádobce pro ostřikovače (strašná šílenost) Chyby: Nestírá zadní stěrač Nezamykají dveře řidiče dálkovým ovladačem Nenaklápí se řidičovo vnější zrcátko Klima nechladí (elekromagnetická spojka KO) no a pr fotografií focené kalkulačkou
  15. Dnes mam volno tak nahodim trochem lepsejsi foto a k veceru se rozepisu ?
  16. za své zkušenosti doporučuju http://volanty.net/ měl jsem od nich volant v SEATU nyní se chytstám na Octuli
  17. Dobrý večer vespolek :D v sobotu jsme dovezli jedno zelené a včera jsem se s druhým zeleným rozloučil... Co to vubec je... Octavia Elegance - 1U535Y Motor - ATD Převodovka - FBS Víceméně se s tím zatím seznamuju... ale ač jsem se motoru PD vcelku bránil tak to není špatné svezeníčko B)
×
×
  • Vytvořit...