Přejít na obsah

Clint

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    87
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Clint

  1. Clint

    MaxiDot

    Zdravím, zajímalo by mne, zda se vyplatí investovat 5 tis u nového vozu do Maxidotu, či nikoliv. Jak je mi známo, tak maxidot je u oktávie po FL už standartem, obsahující základní údaje, jako jsou ujeté km, spotřebu atd. a za těch 5tis se jen systém údajně rozšíří o mnoho dalších údajů, jako třeba teplota motorového oleje, zobazování stanic autorádia atd. Mohl by mi někdo napsat, co všechno to rozšíření za nemalých 5 tis. umí? Díky
  2. Clint

    Jakou barvu?

    Tak jsem včera okukoval ty auta v salonu a pak venku. Ono třeba kapučíno vypadá na salonu krásně, ale jak je venku, tak je barva uplně jiná, mnohem tmavší. Připadám si jak blázen, řikal jsem prodavači, že mám problém s barvou a on mi povidal, že tohle je naprosto normální, že nejsem zdaleka sám ;) Jestli se nerozodnu, tak vezmu stříbrnou a basta. :) Na tom člověk nic nezkazí... Zajímavé že všichni doporučujete bílou. Umytá je pěkná, ale jinak je děsně nepraktická, zvlášť když člověk parkuje venku a serou na ní ptáci ;) Ještě před pěti lety byla bílá skoro neprodejná, prodával jsem kombíka Astru a nikdo jí nechtěl, že je bílá. Zajímalo by mne, jestli za 5 let bude tahle barva ještě tak IN :D Podle mě je to jako s černou, jeden čas museli mít všicni černou a dneska o ní málokdo zavadí.
  3. Clint

    Jakou barvu?

    Budu muset někam do autosalonu a mrknout na skladovky, ideální by bylo do Boleslavi , kde maj všechny odstíny...ono na fotkách je to jiné než v reálu.
  4. Clint

    Jakou barvu?

    Říkali, že speciální lakování trvá déle, protože se čeká na určitou várku aut, čili než se to nahromadí, může se to pěkně protáhnout. Na oktávce se mi líbila i zelená Higland....
  5. Clint

    Jakou barvu?

    To zvláštní lakování, to by člověk mohl slušně naběhnout Lépe to vidět v reálu, i když z toho spousta barev už kdysi byla.
  6. Clint

    Jakou barvu?

    Ještě jsem tam doplnil tu černou, je to také varianta, i když mám obavy, že je také silně nepraktická - kvůli škrábancům. Zajímalo by mě, jestli když je příplatková, zda má také vrstvu navíc jako metla...kdo ví?
  7. Clint

    Jakou barvu?

    No, měl jsem bílé auto tenkrát na opelu a vím, jak byla děsně nepraktická. V zimě totálně zadělaná, v létě zase maska plná hmyzu a to je na bílé extra vidět. Navíc po zimě je na blatníkách a vzadu plno těch kovových částeček - přísad do posypové soli, které zůstanou po zimě na laku a vyreznou a okolo těch částeček se udělá zrzavej flek. Jde to blbě dolů a opět na bílé je to opravdu hodně vidět. Další fakt je, že bílá nemá prostě vrstvu laku, co má metla a tím pádem rozleštění případných škrábanců jde právě hned do barvy. Potom přesně jak říkáš, je potřeba ji občas oživit, pač mi přijde, že kapánek šisuje. Ale umytá je opravdu moc pěkná, zvláště tedy a FL. Jenže černá přitahuje v létě teplo (kdo by to řekl že ) auto je pak děsně vypečený a na černé je vidět každej škrábanec. A špína jak by smet....
  8. Zdravím vás, jsem tu nováčkem. Ačkoliv jsem byl vlastníkem vozu Octavia I a nedávno i vozu Superb I, vozidlo jsem prodal a rád bych pořídil novou octavii. Co se týče motorizace, rád bych po zkušenostech s dieslem zkusil opět benzín a to motor 1,8 TSI. Od vozidla vyžaduji určitou dynamiku a spolehlivost v zimním období. Nicméně, co mi poslední dobou nedá spát, je barva, kterou si nějak nemoh vybrat. Stříbrnou bych asi nechtěl, že jich jezdí už moc, červená mi přijde na oktávii kapánek laciná. Ve finále mi zůstává především zelená arctic a poslední dobou jsem i nakloněn k bílé barvě, která je taková reprezentativní (když je umytá ) Samozřejmě vím, že bílá je poměrně nepraktická a bojím se i o kvalitu barvy jako takové. Přeci jen metalíza má vrstvu navíc. Zajímal by mne váš názor na věc, na kvalitu bílé barvy a jakou barvu by jste dnes zvolili vy....díky
×
×
  • Vytvořit...