Tak jsem včera okukoval ty auta v salonu a pak venku. Ono třeba kapučíno vypadá na salonu krásně, ale jak je venku, tak je barva uplně jiná, mnohem tmavší. Připadám si jak blázen, řikal jsem prodavači, že mám problém s barvou a on mi povidal, že tohle je naprosto normální, že nejsem zdaleka sám ;)
Jestli se nerozodnu, tak vezmu stříbrnou a basta. :) Na tom člověk nic nezkazí...
Zajímavé že všichni doporučujete bílou. Umytá je pěkná, ale jinak je děsně nepraktická, zvlášť když člověk parkuje venku a serou na ní ptáci ;)
Ještě před pěti lety byla bílá skoro neprodejná, prodával jsem kombíka Astru a nikdo jí nechtěl, že je bílá. Zajímalo by mne, jestli za 5 let bude tahle barva ještě tak IN :D Podle mě je to jako s černou, jeden čas museli mít všicni černou a dneska o ní málokdo zavadí.