Přejít na obsah

moje octava


Doporučené příspěvky

post-994-0-13046200-1333827874_thumb.jpgpost-994-0-02323000-1333828174_thumb.jpgpost-994-0-97612100-1333827907_thumb.jpgpost-994-0-45158700-1333827948_thumb.jpgpost-994-0-65363900-1333828067_thumb.jpgpost-994-0-20727000-1333828116_thumb.jpgtady pridavam fotky a nejaky informace o Superbu ;) je to rok 2007 s motorem 2.0 TDI 103Kw Elegance.EL.vyhrivany a sklopny zrcatka,4xvyhrivany sedacky v kuzi,predni elektricky a ridicova s pameti,climatronic,dest.senzor,zadnik park.senzory,xenony,navigace,multifunkce,maxidot a origo 17''kola :rolleyes:
Odkaz ke komentáři

Nadherna barva, super vybava (me se nelibi(jen muj osobni nazor)ten dekor dreva), je to 6g, nedelal se i silnejsi dvoulitr??? Prijde mi to trosku malo 103kW na tak velke auto... Ale jinak fakt krasavec. Preji ti ho a at ti slozi a nemas s nim problemy :palec:

Odkaz ke komentáři

Nadherna barva, super vybava (me se nelibi(jen muj osobni nazor)ten dekor dreva), je to 6g, nedelal se i silnejsi dvoulitr??? Prijde mi to trosku malo 103kW na tak velke auto... Ale jinak fakt krasavec. Preji ti ho a at ti slozi a nemas s nim problemy :palec:

ano je to 6q a silnejsi 2.0 se nedelal,silnejsi byli uz jen 2.5,ale 103Kw bohate staci,lita to s tim docela slusne.ono to na fotkach vypada divne ale jinak ten drevo dekor vypada hezky a me se libi :rolleyes: jsem rad ze se libi a dekuji :palec:

 

:palec: ja doufam ze se mi podari novyho majitele premluvit aby se tady regnul taky,takze snad bude i pokraclvat v moji praci kterou jsem zacal

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...