Přejít na obsah

východní čechy


mazliik

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Jsem z České Třebové :)

 

Všechny zvu na :

 

Ahoj kamarádi a přátelé,zveme vás na grilovačku VW Group pro MAJITELE VOZŮ VW a koncernu ( Škoda, VW, Audi , Seat ),na sraz je přizváno mnoho Octavií :) možný příjezd už v pátek 14.6. od 16:00, oficiální začátek srazu je plánován na sobotu 15.6. od 9:00 - 11:00.. Navigační cedule budou rozmístěny na hlavním tahu E35 směr Čeká Třebová a v Opatové !! Takže pozorně se dívat ...Ubytování je možné ve stanu v areálu, nebo v buňkách ... Při nepřízni počasí je možné domluvit na místě přespání na karimatce ve velké chatě ...

 

Areál má nově zbudované sociální zařízení se sprchou a menší kuchyňkou ...

 

Případné koupání je NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ v areálu který má vlastní písčitou pláž s houpačkou a skluzavkou

 

START PROGRAMU je od 11:00, možnost výběru soutěže v kategorii :

 

Soutěž o nejnižší automobil srazu (Od země k prahu)

Soutěž o nejvyšší automobil srazu (Od země až po střechu)

Strongerman - Hod diskem

- Tahání na laně největšího automobilu srazu

- Soutěž o nejhlasitější POP-OFF Ventil

- Soutěž o největší dým z výfuku (Tdi vítána)

Při vjezdu do areálu se bude vybírat symbolických 50 Kč za automobil na poháry a nějaké drobné ceny ...

 

Možnost stravování na místě v kempu ve velkém altánu s kapacitou 80 míst k sezení ... Na výčepu bude 10 Gambrinus, k jídlu dle možností a nabídky - vepřová kýta, kuřecí a vepřové plátky, ryby ...

 

Hudební program na večerní akci bude zajištěn

 

Ukončení události VW Group Grilovačka je v neděli ve 12:00

 

Ceník :

Cena za osobu pro ubytované v areálu kempu:

 

Dospělý: 80-Kč

Chatka:

 

Stan dle velikosti:

50,- - 80,-Kč

 

Karavan

100,-Kč + elektřina od 80,-Kč

 

Obytné auto:

100,-Kč + elektřina od 80,-Kč

 

Mikrobus:

100,-Kč

 

Osobní auto:

50,-Kč

 

viz : ... http://www.kemp-opatovec.cz/cz/cenik

 

REGISTRACE A POTVRZENÍ ÚČASTI JE !!!!!!! ZÁVAZNÉ - NUTNÉ !!!!!!! Kdo potvrdí Učast Musí dorazit !!!!!!nebo na: https://www.facebook...10459795649044

Moc rádi Vás všechny uvidíme :) S pozdravem Halbi :)

Upraveno uživatelem Halbi
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...