Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Davon

Favorit - nefunkcni vystrazne blinkry a dalk. houkacka

Recommended Posts

Nefunguji vystrazny blikacky a svetelna houkacka + hodiny nahore (integrovane - GLX), vedel by nekdo, zda jen pojistky (nenasel jsem ktera by to mela byt) nebo problem s pojistkovou skrini, takovy ty cerny kostky v ni? Vim ze matka to mela uz 2 x menene a problem byl taky takovy nejaky.... ???

Bejvla problém s pojistkovkou - většinou na plošném spoji, kde se léty udělaly studeňáky. Takže vyndat, zkontrolovat a proletovat.

Takze spise vyndat a dat jinou :D :D

Diky, myslel jsem si to diky tomu, ze mama mela podobne problemy a ma uz 2 nove (starsi);)

Taky byl problém se zatékáním, pod gumovým těsněním okna, teče to přímo do pojistkové skříňky

Novou nemam, dal bych z vrakace asi nejakou, protoze nova je prej asi 12 kil!!!! Drazsi nez auto samotne :D

Novou nemam, dal bych z vrakace asi nejakou, protoze nova je prej asi 12 kil!!!! Drazsi nez auto samotne :D

Tak kup novou, natankuj plnou a ztrojnásobíš cenu auta :lool:

Tak jsem to vyresil za 4 kc :D Koupil jsem pojistku 15 svetle modrou a vymenil posledni svetl modrou v rade, 5. od leva 15ka a hele, ono to funguje, jak vystrazky, tak svetelna houkacka, tak hodiny a i to troubi :D

Pritom ta co tam byla nebyla evidentne poskozena... :) Takze zatim nic preletovavat nebudu, treba to do konce srpna 2013 vydrzi.. (to konci asi posledni mozna technicka) :D

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...